SLZ

Vekové kategórie členov Slovenského lukostreleckého zväzu

Rok:  


 Vekové kategórie členov SLZ v roku 2020, vyhľadané dňa 2019-01-23
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11ARENDÁRIK Matúš20031. Lukostrelecký klub Turzovka2148kadeti
22HADRABA Juraj19801. Lukostrelecký klub Turzovka1975dospelí
33CHNÚRIK Alojz19801. Lukostrelecký klub Turzovka1973dospelí
44MACKOVČÁK Samuel20031. Lukostrelecký klub Turzovka2149kadeti
55MACHOVÁ Miroslava19851. Lukostrelecký klub Turzovka1974dospelí
66STOLÁRIK Lukáš20051. Lukostrelecký klub Turzovka1773kadeti
71DROBNÁ Zuzana1989Archery Club Villa Diana1000044dospelí
82DROBNÝ Dušan1963Archery Club Villa Diana460veteráni
93LUKÁČ Ladislav st.1958Archery Club Villa Diana477veteráni 2
104PAPP Ján1981Archery Club Villa Diana7281000069dospelí
111JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava16981000056veteráni 2
122KRIŠTOFÍK Peter1952Archery klub Geronimo Trnava1349veteráni 2
133MARCINKA Miroslav1963Archery klub Geronimo Trnava1479veteráni
144NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava1475dospelí
155NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava2003dospelí
166RAKOVSKÁ Monika1970Archery klub Geronimo Trnava1574veteráni
177SÁRKOVÁ Gabriela1971Archery klub Geronimo Trnava1630dospelí
188SZABO Tomáš1975Archery klub Geronimo Trnava16291000081dospelí
199VESELÝ Ľuboš1975Archery klub Geronimo Trnava1351dospelí
2010VESELÝ Pavol1972Archery klub Geronimo Trnava1350dospelí
211BOHAČÍKOVÁ Veronika2004ARQUITIS Blatnica1000114kadeti
222GILÁNI Miroslav1982ARQUITIS Blatnica1568dospelí
231MINAROVSKÝ Marek2002Arquitis Blatnica1861juniori
242PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
253SCHOVANEC Samuel2003Arquitis Blatnica1807kadeti
264ŠLUCH Andrej1999Arquitis Blatnica1808dospelí
275ŠLUCH Milan1967Arquitis Blatnica1831veteráni
286VALOVÁ Zuzana2002Arquitis Blatnica2077juniori
291ÁBEL Norbert1969Blue Arrows Viničné1828veteráni
302ALBERTOVIČ Justín1985Blue Arrows Viničné1480dospelí
313BALOGHOVÁ Paulína1977Blue Arrows Viničné813dospelí
324BARIAK Ivo2000Blue Arrows Viničné1135juniori
335BEIER Ferdinand1962Blue Arrows Viničné1827veteráni
346BEIEROVÁ Michaela2008Blue Arrows Viničné1825mladší žiaci
357BEIEROVÁ Silvia1980Blue Arrows Viničné1826dospelí
368BENNAR Adam2004Blue Arrows Viničné1814kadeti
379BÍŽOVÁ Katarína2009Blue Arrows Viničné2105mladší žiaci
3810BLUNÁROVÁ Viktória2002Blue Arrows Viničné1011juniori
3911BREZINA Tomáš2000Blue Arrows Viničné1481juniori
4012BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
4113CÁDER Tomáš1999Blue Arrows Viničné924dospelí
4214CSOMOR Lukáš2000Blue Arrows Viničné1130juniori
4315CSOMOR Peter1971Blue Arrows Viničné1128dospelí
4416CVIK Benjamin2003Blue Arrows Viničné1132kadeti
4517ČIERNY Lukáš2005Blue Arrows Viničné2098kadeti
4618DUBAŠÁK Marek1994Blue Arrows Viničné1035dospelí
4719DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
4820DUGOVIČ Radoslav2002Blue Arrows Viničné1482juniori
4921DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
5022EISNEROVÁ Sandra2001Blue Arrows Viničné1824juniori
5123FISHEROVÁ Dominika2002Blue Arrows Viničné1012juniori
5224GAŠPAROVIČ Richard2008Blue Arrows Viničné2141mladší žiaci
5325GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
5426HANÚSEK Andrej2003Blue Arrows Viničné1670kadeti
5527HARČARIK Filip1989Blue Arrows Viničné237dospelí
5628HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
5729HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni
5830HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
5931HLAVA Lukáš2000Blue Arrows Viničné1318juniori
6032HOJKO Peter1970Blue Arrows Viničné1088veteráni
6133HONZÍK Filip1996Blue Arrows Viničné1016dospelí
6234HONZÍK Peter1977Blue Arrows Viničné1089dospelí
6335HORNÍKOVÁ Viktória2000Blue Arrows Viničné1731juniori
6436HORVÁTH Nicolas2009Blue Arrows Viničné2099mladší žiaci
6537HORVÁTH Štefan 1964Blue Arrows Viničné222veteráni
6638HUDECOVÁ Petra2004Blue Arrows Viničné2100kadeti
6739CHVOSTEK Drahoslav1983Blue Arrows Viničné1134dospelí
6840ILLEŠOVÁ Emília1979Blue Arrows Viničné1179dospelí
6941ILLEŠOVÁ Ester1979Blue Arrows Viničné1180dospelí
7042INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101kadeti
7143JAKUBÍK Štefan1970Blue Arrows Viničné593veteráni
7244JAKUŠ Tadeáš2002Blue Arrows Viničné1129juniori
7345JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815kadeti
7446JIRKÚ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816dospelí
7547KALNÝ Tomáš2000Blue Arrows Viničné1181juniori
7648KAPRINAY Martin2004Blue Arrows Viničné1182kadeti
7749KÖHLER Andrej1979Blue Arrows Viničné1133dospelí
7850KOVÁČ Ondrej2006Blue Arrows Viničné1319starší žiaci
7951KOVÁČIK Adam2007Blue Arrows Viničné1656starší žiaci
8052KOVÁČIK David2003Blue Arrows Viničné1657kadeti
8153KOVÁČIK Ľuboš1975Blue Arrows Viničné1658dospelí
8254KOVÁČOVÁ Katarína1974Blue Arrows Viničné1978dospelí
8355KRAVÁČEK Daniel1979Blue Arrows Viničné599dospelí
8456KUTTNER Hugo1997Blue Arrows Viničné1484dospelí
8557LAKI Tomáš1986Blue Arrows Viničné1323dospelí
8658LESAYOVÁ Svetlana2007Blue Arrows Viničné1823starší žiaci
8759LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
8860LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné465dospelí
8961LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni
9062MACH Martin2004Blue Arrows Viničné1183kadeti
9163MACHOVÁ Tatiana1971Blue Arrows Viničné1184dospelí
9264MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
9365MOJŽÍŠ Jakub2008Blue Arrows Viničné2189mladší žiaci
9466MOSNÝ Maxim2007Blue Arrows Viničné1822starší žiaci
9567MRÁZ Peter1982Blue Arrows Viničné1821dospelí
9668MURČO Martin1986Blue Arrows Viničné1118dospelí
9769OCHABA Oliver1976Blue Arrows Viničné1320dospelí
9870ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106starší žiaci
9971PALITEFKOVÁ Andrejka2007Blue Arrows Viničné2104starší žiaci
10072PAVLÍKOVÁ Veronika1977Blue Arrows Viničné1127dospelí
10173PÉM Martin2000Blue Arrows Viničné1233juniori
10274PIRŠELOVÁ Bianca2005Blue Arrows Viničné1360kadeti
10375RAJNICOVÁ Kristína1998Blue Arrows Viničné1321dospelí
10476SAMAŠ Martin2005Blue Arrows Viničné1125kadeti
10577SLÁVIK Jakub2000Blue Arrows Viničné2103juniori
10678STANISLAV Marek1973Blue Arrows Viničné2188dospelí
10779STANISLAV Tomáš2004Blue Arrows Viničné2187kadeti
10880STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
10981SYNÁK Tomáš2005Blue Arrows Viničné1730kadeti
11082SZASZ Milan-Daniel2003Blue Arrows Viničné2102kadeti
11183ŠČEPÁN Marek1986Blue Arrows Viničné1820dospelí
11284ŠIŠKA Ján1967Blue Arrows Viničné660veteráni
11385ŠIŠKOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné588dospelí
11486TOMAŠOVIČ Robert1970Blue Arrows Viničné1018veteráni
11587TOMAŠOVIČOVÁ Terézia2003Blue Arrows Viničné1019kadeti
11688TRNAVSKÁ Nikol2000Blue Arrows Viničné1020juniori
11789VESELOVSKÁ Hana2002Blue Arrows Viničné1124juniori
11890VIRGOVIČ Branislav1995Blue Arrows Viničné1091dospelí
11991WAWRINSKÝ Filip1990Blue Arrows Viničné527dospelí
12092WITKOVSKÝ Martin1969Blue Arrows Viničné1322veteráni
12193ZAGOROVÁ Elena1972Blue Arrows Viničné83dospelí
12294ZEMAN Dominik2002Blue Arrows Viničné876juniori
12395ZEMAN Oliver2005Blue Arrows Viničné984kadeti
12496ZEMAN Viktor1976Blue Arrows Viničné915dospelí
1251ČIŽMÁROVÁ Jana1975Fenix Archery1588dospelí
1262KUZMICKÝ Matúš2000Fenix Archery1421juniori
1273NÁHLIK Filip Hugo2002Fenix Archery922juniori
1284NÁHLIK Rastislav1972Fenix Archery1589dospelí
1291BERNÁT Peter1955Horné Húščie 3D17051000070veteráni 2
1302BERNÁTOVÁ Mária1957Horné Húščie 3D1727veteráni 2
1313EKKERT Rastislav1964Horné Húščie 3D955veteráni
1324GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni
1335CHUDÍK Marián2004Horné Húščie 3D1768kadeti
1346KONIG Radek1967Horné Húščie 3D13641000071veteráni
1357KÚDELA Daniel1975Horné Húščie 3D16791000053dospelí
1368KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 2
1379MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678kadeti
13810MÁLEK Ľubomír1969Horné Húščie 3D1238veteráni
13911MÁLEK Mária1972Horné Húščie 3D1631dospelí
14012MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527dospelí
14113MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
14214MÁLKOVÁ Lea2006Horné Húščie 3D2191starší žiaci
14315MIČOVÁ Martina1974Horné Húščie 3D1536dospelí
14416NAĎ Marek2000Horné Húščie 3D2192juniori
14517PAŠEK Marián1974Horné Húščie 3D17651000054dospelí
14618PAŠEKOVÁ Patrícia2005Horné Húščie 3D1766kadeti
14719SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni
14820TURAN Ondrej1980Horné Húščie 3D17701000055dospelí
1491ALEXA Michal1986I. SŠLK Petržalka1732dospelí
1502BAČA Richard2005I. SŠLK Petržalka2160kadeti
1513BALÁŽOVÁ Ivana1998I. SŠLK Petržalka650dospelí
1524BALCO Michal2007I. SŠLK Petržalka1779starší žiaci
1535BALCO Peter1966I. SŠLK Petržalka1989veteráni
1546BARTKO Denis2003I. SŠLK Petržalka1792kadeti
1557BOHÁČOVÁ Magdaléna2004I. SŠLK Petržalka1418kadeti
1568BOHUNICKÁ Kristína2005I. SŠLK Petržalka2161kadeti
1579BRANICKÝ Ladislav1983I. SŠLK Petržalka1337dospelí
15810BREHOVÁ Alžbeta1979I. SŠLK Petržalka2172dospelí
15911BYSTRICKÝ Šimon2003I. SŠLK Petržalka1734kadeti
16012ČIGÁŠ Samuel2006I. SŠLK Petržalka1414starší žiaci
16113ČURILLOVÁ Lucia2002I. SŠLK Petržalka1275juniori
16214DEÁK Radoslav1987I. SŠLK Petržalka1426dospelí
16315DEKÝŠ Samuel2003I. SŠLK Petržalka1694kadeti
16416DÉNES Pavol1996I. SŠLK Petržalka693dospelí
16517DOBROTA Zdeno2001I. SŠLK Petržalka1695juniori
16618DORIČKA Andrej1992I. SŠLK Petržalka1260dospelí
16719DURDIAK Martin2000I. SŠLK Petržalka973juniori
16820DUŠIČKOVÁ Katarína1992I. SŠLK Petržalka752dospelí
16921ERNST Roman1967I. SŠLK Petržalka2119veteráni
17022FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168chrobáci
17123FIALKA Roman1997I. SŠLK Petržalka737dospelí
17224FIGAROVÁ Klaudia1998I. SŠLK Petržalka1789dospelí
17325GRÉCOVÁ Andrea1997I. SŠLK Petržalka1425dospelí
17426GUTIK Tomáš1999I. SŠLK Petržalka1194dospelí
17527HANZEL Michal2003I. SŠLK Petržalka1272kadeti
17628HANZELOVÁ Mária1973I. SŠLK Petržalka1263dospelí
17729HOMOLA Patrik2002I. SŠLK Petržalka1787juniori
17830HORVÁTH Silvester1967I. SŠLK Petržalka1200veteráni
17931HUDECOVÁ Klára1988I. SŠLK Petržalka1201dospelí
18032HYWEL Alex2004I. SŠLK Petržalka1791kadeti
18133IHNATOVÁ Eliška1998I. SŠLK Petržalka1424dospelí
18234JANIKOVIČOVÁ Nina2000I. SŠLK Petržalka1782juniori
18335KAČMÁR Samuel1979I. SŠLK Petržalka1427dospelí
18436KAHANOVÁ Jana2000I. SŠLK Petržalka1277juniori
18537KALEČÍK Dominik2005I. SŠLK Petržalka1413kadeti
18638KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167starší žiaci
18739KEREPECKÁ Kristína1996I. SŠLK Petržalka1268dospelí
18840KLOBUČNIKOVÁ Katarína1968I. SŠLK Petržalka698veteráni
18941KONČEK Miroslav1950I. SŠLK Petržalka1253veteráni 2
19042KONČULA Martin1989I. SŠLK Petržalka1262dospelí
19143KOPLÍKOVÁ Lenka1997I. SŠLK Petržalka1279dospelí
19244KOTLEBA Michal1997I. SŠLK Petržalka2170dospelí
19345KOVALČÍK Samuel2000I. SŠLK Petržalka1063juniori
19446KOVÁR Michal1983I. SŠLK Petržalka1680dospelí
19547KREMNIČANOVÁ Alexandra1999I. SŠLK Petržalka1064dospelí
19648KRUTEKOVÁ Katarína1987I. SŠLK Petržalka1790dospelí
19749KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984mladší žiaci
19850KUBÍKOVÁ Klára2003I. SŠLK Petržalka1795kadeti
19951KUTÁŠ Peter2007I. SŠLK Petržalka1985starší žiaci
20052LACUŠKA Adam2006I. SŠLK Petržalka1415starší žiaci
20153LANGOVÁ Natália1997I. SŠLK Petržalka449dospelí
20254LENDELOVÁ Ema2002I. SŠLK Petržalka1783juniori
20355LETKO Marek1978I. SŠLK Petržalka1428dospelí
20456LETKO Michal2004I. SŠLK Petržalka1417kadeti
20557LINCZÉNY Samuel2000I. SŠLK Petržalka1692juniori
20658LITTMANN Richard2006I. SŠLK Petržalka1374starší žiaci
20759MAAS Daniel2004I. SŠLK Petržalka1798kadeti
20860MAG Marek1987I. SŠLK Petržalka1988dospelí
20961MAJLING Matej1982I. SŠLK Petržalka1684dospelí
21062MAREK Daniel1999I. SŠLK Petržalka1278dospelí
21163MATULÁNIOVÁ Nicol2000I. SŠLK Petržalka1422juniori
21264MEDVECZKY Daniel2005I. SŠLK Petržalka2171kadeti
21365MIČEK Peter1978I. SŠLK Petržalka1065dospelí
21466MIKHALCHANKA Alisa1993I. SŠLK Petržalka1682dospelí
21567MIKULA Matej2000I. SŠLK Petržalka1423juniori
21668MIZERA Martin2003I. SŠLK Petržalka1111kadeti
21769NADZAM Adam2002I. SŠLK Petržalka1697juniori
21870NÉMETH Samuel2005I. SŠLK Petržalka1690kadeti
21971NÉMETHOVÁ Nina2005I. SŠLK Petržalka1780kadeti
22072NOVÁK Jiří1995I. SŠLK Petržalka1881dospelí
22173ORECHOVSKÝ Ján2003I. SŠLK Petržalka1273kadeti
22274OSVALD Martin1997I. SŠLK Petržalka1195dospelí
22375PALAŠČÁK Boris1998I. SŠLK Petržalka868dospelí
22476PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
22577PAVLÍKOVÁ Petra1996I. SŠLK Petržalka1196dospelí
22678PECIAR Andrej1977I. SŠLK Petržalka1954dospelí
22779PECIAROVÁ Vilma2004I. SŠLK Petržalka1912kadeti
22880PETRÝDES František1975I. SŠLK Petržalka1953dospelí
22981PETRÝDESOVÁ Veronika2003I. SŠLK Petržalka1913kadeti
23082PIECHOVICOVÁ Jaroslava1988I. SŠLK Petržalka1347dospelí
23183PLUČINSKÝ Darián2003I. SŠLK Petržalka1794kadeti
23284PLUČINSKÝ Sebastián2003I. SŠLK Petržalka1793kadeti
23385PODHRADSKÁ Nina2002I. SŠLK Petržalka1788juniori
23486POLÁČEK Viktor2006I. SŠLK Petržalka1687starší žiaci
23587POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 2
23688POLÁCH Branislav1979I. SŠLK Petržalka258dospelí
23789POSZONYIOVÁ Petra2005I. SŠLK Petržalka2173kadeti
23890PRAVDOVÁ Zuzana1980I. SŠLK Petržalka1202dospelí
23991RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 2
24092RADUCH Dalibor1977I. SŠLK Petržalka1265dospelí
24193ŘIHOVSKÁ Galina1979I. SŠLK Petržalka1685dospelí
24294ROŽKO Tomáš1991I. SŠLK Petržalka1203dospelí
24395SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka1067dospelí
24496SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka2174dospelí
24597SARTORI Alessandro2000I. SŠLK Petržalka1068juniori
24698SEDLÁK Lukáš1985I. SŠLK Petržalka869dospelí
24799SEDLÁKOVÁ Anna1961I. SŠLK Petržalka1069veteráni
248100SHIRINIANTS Artem2003I. SŠLK Petržalka1419kadeti
249101SHIRINIANTS Suren1972I. SŠLK Petržalka1429dospelí
250102SLÁDKOVIČOVÁ Veronika1986I. SŠLK Petržalka2175dospelí
251103SLEZÁK Samuel2004I. SŠLK Petržalka1270kadeti
252104SLOBODA Juraj1988I. SŠLK Petržalka1197dospelí
253105SNIDA Peter1981I. SŠLK Petržalka816dospelí
254106STAHLOVA Lenka2001I. SŠLK Petržalka1987juniori
255107SŤAHULIAKOVÁ Dominika2001I. SŠLK Petržalka1420juniori
256108SVETLÍKOVÁ Renáta1965I. SŠLK Petržalka1264veteráni
257109SZABO Viktor1999I. SŠLK Petržalka975dospelí
258110ŠČERBÁKOVÁ Nina2004I. SŠLK Petržalka1796kadeti
259111ŠIMONČÍKOVÁ Veronika1997I. SŠLK Petržalka1198dospelí
260112ŠINKOVIC Timotej2003I. SŠLK Petržalka1990kadeti
261113ŠKOLEKOVÁ Svetlana1988I. SŠLK Petržalka1261dospelí
262114TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
263115TIBENSKÝ Miroslav2007I. SŠLK Petržalka1986starší žiaci
264116TICHÁ Andie1980I. SŠLK Petržalka1163dospelí
265117TIMKO Peter1982I. SŠLK Petržalka1252dospelí
266118TKÁČIKOVÁ Uršula1999I. SŠLK Petržalka1696dospelí
267119TRNOVSKÁ Ivana2008I. SŠLK Petržalka2176mladší žiaci
268120VAJAS Tomáš2005I. SŠLK Petržalka1781kadeti
269121VALENT Martin2005I. SŠLK Petržalka1691kadeti
270122VARINSKÁ Natália2001I. SŠLK Petržalka1688juniori
271123VÉGH Vera2006I. SŠLK Petržalka1733starší žiaci
272124VÉGH Viliam1966I. SŠLK Petržalka1800veteráni
273125VRÁBEL Milan1998I. SŠLK Petržalka1070dospelí
274126VRABKO Dávid2000I. SŠLK Petržalka1693juniori
275127VRANSKÁ Xenia2003I. SŠLK Petržalka1271kadeti
276128WILSCH Dávid1997I. SŠLK Petržalka1071dospelí
277129ZÁLEŠÁK Ivo2001I. SŠLK Petržalka1199juniori
278130ZATROCH Peter2004I. SŠLK Petržalka1799kadeti
279131ŽIAK Ján1973I. SŠLK Petržalka1681dospelí
280132ŽITŇAN Michal2004I. SŠLK Petržalka1689kadeti
281133ŽITŇAN Michal1978I. SŠLK Petržalka2177dospelí
282134ŽOFČÁK Matej2003I. SŠLK Petržalka1686kadeti
2831BOROVIČKA Miloš1958individuálna licencia1000059veteráni 2
2842DOVRTEL Luboš1972individuálna licencia1000073dospelí
2853GAJDOŠ Jaroslav1971individuálna licencia1000014dospelí
2864KOLLÁR Peter1964individuálna licencia1000017veteráni
2875KOLLÁROVÁ Barbora1990individuálna licencia1000018dospelí
2886LIŠČIK Lukáš2003individuálna licencia13781000112kadeti
2897LIŠČÍK Tomáš2008individuálna licencia1000109mladší žiaci
2908LOPATNÍKOVÁ Alica1972individuálna licencia1000045dospelí
2919MÁJEK Miloš1969individuálna licencia1000021veteráni
29210MARTINKA Juraj1858individuálna licencia1000022veteráni 2
29311SIMON Samuel2001individuálna licencia1000046juniori
2941CEHULOVÁ Karolína1999individuálny člen1229dospelí
2952HOLEC Július1971individuálny člen1525dospelí
2963HOSPODÁR Matej1960individuálny člen12811000002veteráni 2
2974KORMOCZY Dušan1968individuálny člen1524veteráni
2985LEŇKO Michal1986individuálny člen253dospelí
2996NEJEZCHLEB Richard1977individuálny člen1361dospelí
3007POGÁNY Mikuláš1983individuálny člen1514dospelí
3018SEBOK Mark2006individuálny člen1579starší žiaci
3021BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni
3032BINDER Šimon2004KŠL Robin Zvolen1000033kadeti
3043BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
3054ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni
3065KAPUSTÍKOVÁ Katarína2001KŠL Robin Zvolen1142juniori
3076KRAK Adam2002KŠL Robin Zvolen1143juniori
3087KUBIŠ Pavol1962KŠL Robin Zvolen1000047veteráni
3098KUBIŠOVÁ Daniela1961KŠL Robin Zvolen961veteráni
3109MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni
31110MÜLLER Vladimír1964KŠL Robin Zvolen950veteráni
31211MÜLLEROVÁ KRAKOVÁ Gabriela1977KŠL Robin Zvolen951dospelí
31312MYŠIAK Štefan1954KŠL Robin Zvolen995veteráni 2
31413MYŠIAKOVÁ Sylvia1953KŠL Robin Zvolen1539veteráni 2
31514NEKVASIL Adam2001KŠL Robin Zvolen1141juniori
31615NEKVASIL Zdeno1997KŠL Robin Zvolen945dospelí
31716ORLAI Jozef2008KŠL Robin Zvolen2005mladší žiaci
31817RAČKO Ján1996KŠL Robin Zvolen946dospelí
31918URBLÍK Peter1984KŠL Robin Zvolen942dospelí
32019VALENT Ladislav1969KŠL Robin Zvolen939veteráni
32120VASIL Róbert1973KŠL Robin Zvolen940dospelí
32221VILHANOVÁ Bianka2004KŠL Robin Zvolen2004kadeti
32322ZVOLENSKÁ Martina1996KŠL Robin Zvolen944dospelí
3241DRAGÚŇ Oliver2004LaPK ELÁN1544kadeti
3252JELÍNKOVÁ Lenka1993LaPK ELÁN1250dospelí
3263KOČALKA Jakub1998LaPK ELÁN1310dospelí
3274KOSTELKA Vladimír1971LaPK ELÁN41dospelí
3285LACKO Lukáš1987LaPK ELÁN1254dospelí
3296MARÁK Michal1972LaPK ELÁN1251dospelí
3307NAGY Ferdinand1974LaPK ELÁN1165dospelí
3318PARTEL Vladimír1968LaPK ELÁN853veteráni
3329RADIČOVÁ Chiara2005LaPK ELÁN1501kadeti
33310RISCHER Richard1976LaPK ELÁN1166dospelí
33411TOMAŠOVIČ Matej2001LaPK ELÁN1701juniori
33512TOMČÍK Peter ml.2005LaPK ELÁN1311kadeti
33613ZOMBOROVÁ Linda1984LaPK ELÁN1702dospelí
33714ŽUGEC Peter1968LaPK ELÁN966veteráni
3381BALÁŽ Boris1997Liptovský školský lukostrelecký klub714dospelí
3392BALÁŽ Jozef1971Liptovský školský lukostrelecký klub1078dospelí
3403BALÁŽ Marek2004Liptovský školský lukostrelecký klub1048kadeti
3414BALÁŽ Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1259dospelí
3425BALÁŽIK Bohumil1950Liptovský školský lukostrelecký klub168veteráni 2
3436BALÁŽIKOVÁ Janka1982Liptovský školský lukostrelecký klub169dospelí
3447BALÁŽOVÁ Eliška1998Liptovský školský lukostrelecký klub1072dospelí
3458BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435dospelí
3469BENDÍKOVÁ Elena2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368kadeti
34710BENDÍKOVÁ Elena1975Liptovský školský lukostrelecký klub1747dospelí
34811BLAŠKO Jaroslav1976Liptovský školský lukostrelecký klub1917dospelí
34912DRENGUBIAKOVÁ Terézia2001Liptovský školský lukostrelecký klub1929juniori
35013DUTKA Eduard1973Liptovský školský lukostrelecký klub1021dospelí
35114HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930dospelí
35215HERVARTOVSKÁ Nikola2000Liptovský školský lukostrelecký klub886juniori
35316HERVARTOVSKÝ Vladimír1972Liptovský školský lukostrelecký klub824dospelí
35417HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
35518HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
35619JÁGERSKÝ Peter1976Liptovský školský lukostrelecký klub1653dospelí
35720JAMRICH Juraj1961Liptovský školský lukostrelecký klub2801000016veteráni
35821KLEIN David2005Liptovský školský lukostrelecký klub1931kadeti
35922KOŠOVAN David1995Liptovský školský lukostrelecký klub1860dospelí
36023KUSÁ Daniela2005Liptovský školský lukostrelecký klub1444kadeti
36124KUSÝ Milan1963Liptovský školský lukostrelecký klub1918veteráni
36225MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830kadeti
36326MAJERÍK Oskar1975Liptovský školský lukostrelecký klub1919dospelí
36427MIKULOVÁ Veronika2005Liptovský školský lukostrelecký klub1829kadeti
36528MOKRIŠ Igor1948Liptovský školský lukostrelecký klub1440veteráni 2
36629NEMČEK Boris2006Liptovský školský lukostrelecký klub1928starší žiaci
36730PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
36831ŠOLTÝSOVÁ Viktória2006Liptovský školský lukostrelecký klub1932starší žiaci
36932VENGRÍNIOVÁ Nina2003Liptovský školský lukostrelecký klub1706kadeti
37033ŽIDEK Rastislav1956Liptovský školský lukostrelecký klub781000057veteráni 2
37134ŽIDEKOVÁ Anna1958Liptovský školský lukostrelecký klub791000058veteráni 2
3721BENÍK Daniel1961LK Bašta1352veteráni
3732BUKOVSZKY Krisztina1972LK Bašta1410dospelí
3743DANCS Gergely1975LK Bašta1412dospelí
3754DÁVID Márti1966LK Bašta1411veteráni
3765HEGEDUŠ Ladislav1975LK Bašta1363dospelí
3776KORMOŠOVÁ Viktória2002LK Bašta1293juniori
3787LÉVAY Tibor ml.1986LK Bašta1292dospelí
3798LÉVAY Tibor st.1963LK Bašta1291veteráni
3801ČERNÝ Martin1979LK Bratislava1121dospelí
3812EŠTÓKOVÁ Zuzana2002LK Bratislava1304juniori
3823FABIÁNEK Patrik2000LK Bratislava1308juniori
3834FERNANDEZ Leo2009LK Bratislava1587mladší žiaci
3845FERNANDEZ Mia2007LK Bratislava1586starší žiaci
3856FILIPČÍK Tomáš2002LK Bratislava1207juniori
3867FILO Juraj2002LK Bratislava1122juniori
3878HUBÁČKOVÁ Michaela1989LK Bratislava1208dospelí
3889CHOMA Matej1998LK Bratislava987dospelí
38910JAVORKOVÁ Tamara2000LK Bratislava1306juniori
39011KOTULIAK Martin1995LK Bratislava819dospelí
39112KOVÁČ Rastislav1975LK Bratislava1365dospelí
39213KOVÁČIKOVÁ Ema1999LK Bratislava1307dospelí
39314KOVÁČOVÁ Magdaléna2000LK Bratislava985juniori
39415KOVÁČOVÁ Romana2000LK Bratislava1366juniori
39516KRIŠTÓF Robert1970LK Bratislava774veteráni
39617LAŠTÚVKA Libor1991LK Bratislava1305dospelí
39718MÁLACH Peter1973LK Bratislava1032dospelí
39819MÁLACHOVÁ Tatiana Amy1997LK Bratislava1033dospelí
39920MIKULEC Ján1999LK Bratislava1210dospelí
40021MOKRÝ Jozef1994LK Bratislava703dospelí
40122NOVÁK Adam2001LK Bratislava1212juniori
40223RIŠKA Jeremiáš1998LK Bratislava1085dospelí
40324RUBANOVA Alona2002LK Bratislava1537juniori
40425ŠÍPOŠ Martin1988LK Bratislava1123dospelí
40526ŠÍPOŠ Peter1997LK Bratislava988dospelí
40627ŠVEHLÍK Ondrej1998LK Bratislava1108dospelí
40728VASKOVÁ Bibiana2004LK Bratislava1534kadeti
4081HREBENÁR Martin1997LK Dobšiná1504dospelí
4091BRIATKA Michal1979LK Epirus1744dospelí
4102HARABINOVÁ Jana1976LK Epirus17421000110dospelí
4113HORŇÁK Peter1973LK Epirus17431000111dospelí
4121JAKUBČÍK Marek1974LK Suchá nad Parnou1044dospelí
4132JAKUBČÍK Šimon2003LK Suchá nad Parnou1045kadeti
4143OREŠANSKÝ Michal2003LK Suchá nad Parnou1248kadeti
4154SCHWARZ Noe2002LK Suchá nad Parnou1043juniori
4165SCHWARZOVÁ Vanessa1998LK Suchá nad Parnou1042dospelí
4171HAVLÍČKOVÁ Andrea1999LK Svit1228dospelí
4182HAVLÍČKOVÁ Simona2005LK Svit1218kadeti
4193HERDA Tomáš2006LK Svit1639starší žiaci
4204KUČERA Marek2005LK Svit1288kadeti
4215KUMOROVITZOVÁ Jana1989LK Svit1290dospelí
4226MASLOVIAK Marko2005LK Svit1220kadeti
4237PETRUS Slavomír2007LK Svit1396starší žiaci
4248POLÁČEKOVÁ Simona2001LK Svit1223juniori
4259SCHUSTER Tomáš2002LK Svit1367juniori
42610VARGA Pavol1974LK Svit1641dospelí
42711VARŠA Fabián2005LK Svit1287kadeti
42812ZIMA Mikuláš1999LK Svit1227dospelí
42913ZIMOVÁ Zuzana2000LK Svit1225juniori
4301ĎUGEL Pavol1994LK Varín1324dospelí
4312ĎUGELOVÁ Anna1992LK Varín1000093dospelí
4323GABRIŠ Peter1980LK Varín1000078dospelí
4334GULÁŠOVÁ Zuzana2002LK Varín1000079juniori
4345HALABICA Lukáš1991LK Varín1000094dospelí
4356HODOŇ Matej1999LK Varín1000103dospelí
4367JANÍK Miroslav2006LK Varín1000092starší žiaci
4378KOŠTURIAK Maroš2002LK Varín1000099juniori
4389KRÁLIK Jaroslav1983LK Varín1000105dospelí
43910MAJERČÍK Eugen1970LK Varín1000076veteráni
44011MAJERČÍK Eugen ml.1993LK Varín1000090dospelí
44112MUŇKOVÁ Kristína2002LK Varín1000098juniori
44213OLBERT Tomáš2003LK Varín1000108kadeti
44314PALLO Dávid2003LK Varín1000104kadeti
44415PAĽO Boris1993LK Varín1000066dospelí
44516PAĽOVÁ Darina1972LK Varín14341000067dospelí
44617PAŇÁK Filip2002LK Varín1000100juniori
44718SKÁCEL Juraj1999LK Varín1000107dospelí
44819SKÁCEL Róbert1969LK Varín1000106veteráni
44920STRELČÍK Šimon2003LK Varín1000102kadeti
45021ŠKOLNÍK Milan1960LK Varín1000077veteráni 2
45122ŠKOLNÍK Milan ml.1986LK Varín1000101dospelí
45223TICHÁ Júlia2002LK Varín1000080juniori
45324TLACHÁČ Branislav1998LK Varín1000097dospelí
45425TLACHÁČ Maroš2005LK Varín1000096kadeti
45526TLACHÁČ Tomáš2006LK Varín1000095starší žiaci
45627ZICHO Štefan1969LK Varín9571000091veteráni
45728ŽÁK Timotej1996LK Varín1000074dospelí
4581ANTALÍKOVÁ Klára2004LK Veľké Zálužie1535kadeti
4592GERGIČ Juraj1993LK Veľké Zálužie1216dospelí
4603JAMRICH Kamil1997LK Veľké Zálužie1215dospelí
4614KOMÁRŇANSKÝ Jozef1976LK Veľké Zálužie1381dospelí
4625MAČEK Filip2002LK Veľké Zálužie1532juniori
4636MAČEKOVÁ Tamara2003LK Veľké Zálužie1533kadeti
4647MORAVČÍK Ladislav1993LK Veľké Zálužie1037dospelí
4651BOŠANSKÝ Miroslav1984LK Viničné52dospelí
4662FIŠEROVÁ Lenka1981LK Viničné762dospelí
4673KOKAVCOVÁ Anita1966LK Viničné1234veteráni
4684KOZÁK Anton1973LK Viničné614dospelí
4695KOZÁK Matúš1999LK Viničné1309dospelí
4706LUKAČKA Andrej1983LK Viničné59dospelí
4717MELICHAR Tibor st.1959LK Viničné5veteráni 2
4728MELICHAROVÁ Mária1960LK Viničné7veteráni 2
4739SPURNÁ Monika2003LK Viničné1097kadeti
47410SUMMER Erik1974LK Viničné1555dospelí
4751DANKO Štefan1979LO ŠK Bodva1336dospelí
4762LYOCSA Karol1940LO ŠK Bodva357veteráni 2
4771GREŠOVÁ Lucia1980LOVEC Kysucký lukostrelecký klub1722dospelí
4782HOLIER Jozef1968LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2111veteráni
4793KRÁLIK Jaroslav1983LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2112dospelí
4804KRÁLIK Ľubo1975LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2113dospelí
4815ŠKOLNÍK Milan1960LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2114veteráni 2
4826ŠKOLNÍK Milan ml.1986LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2115dospelí
4831ANTALOVÁ Silvia1996LŠLK Liptovský Mikuláš1249dospelí
4842DROPPOVÁ Natália2005LŠLK Liptovský Mikuláš1436kadeti
4853FORGÁČOVÁ Eva2002LŠLK Liptovský Mikuláš1442juniori
4864FORGÁČOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1441dospelí
4875GALICA Juraj1999LŠLK Liptovský Mikuláš1079dospelí
4886GALICOVÁ Tatiana1995LŠLK Liptovský Mikuláš1075dospelí
4897HLADKÁ Jarmila1994LŠLK Liptovský Mikuláš485dospelí
4908HLADKÝ Marek1990LŠLK Liptovský Mikuláš370dospelí
4919HLIVA Timotej2002LŠLK Liptovský Mikuláš1080juniori
49210KNAPČOK Andrej Ján2004LŠLK Liptovský Mikuláš1438kadeti
49311ŠEBOVÁ Tatiana 1977LŠLK Liptovský Mikuláš1437dospelí
49412ŠVOLÍK Filip1993LŠLK Liptovský Mikuláš780dospelí
49513TOMČÍK Andrej1996LŠLK Liptovský Mikuláš1077dospelí
49614TOMČÍK Marián 2003LŠLK Liptovský Mikuláš1443kadeti
49715TOMČÍKOVÁ Simona1998LŠLK Liptovský Mikuláš1074dospelí
49816URBANOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1073dospelí
49917VYORAL Dominik2003LŠLK Liptovský Mikuláš1439kadeti
5001AMBRÓZ Jozef1955Lukostrelec BB1977veteráni 2
5012BALCO Miroslav2005Lukostrelec BB1741kadeti
5023BARTOŠOVÁ Broňa2004Lukostrelec BB2039kadeti
5034BEČKOVÁ Lucia2002Lukostrelec BB1892juniori
5045BELIČKA Hugo2001Lukostrelec BB1345juniori
5056BEŇO Marek2008Lukostrelec BB2040mladší žiaci
5067BODOR Adam2001Lukostrelec BB1748juniori
5078BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459kadeti
5089BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelí
50910BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297juniori
51011BULLOVÁ Eva1996Lukostrelec BB1343dospelí
51112BURIAN Filip2001Lukostrelec BB1161juniori
51213DÁVID Alex2003Lukostrelec BB1341kadeti
51314DÁVIDOVÁ Korrin2006Lukostrelec BB1342starší žiaci
51415DEMJAN Viliam2008Lukostrelec BB2041mladší žiaci
51516DIECHA Martin1976Lukostrelec BB1762dospelí
51617DLHOŠ Pavol Oliver1998Lukostrelec BB1160dospelí
51718DOBIŠ Róbert1972Lukostrelec BB1156dospelí
51819DRÁBIK Igor2006Lukostrelec BB1671starší žiaci
51920DURAJ Daniel1978Lukostrelec BB1707dospelí
52021DURAJ Daniel Július2003Lukostrelec BB1498kadeti
52122FUSKO Lukáš2007Lukostrelec BB2053starší žiaci
52223GALBAVÁ Karin2003Lukostrelec BB1708kadeti
52324GAZDÍK Slavomír1971Lukostrelec BB1492dospelí
52425GIERTLIOVÁ Samanta2002Lukostrelec BB1672juniori
52526GOMBALA Martin2001Lukostrelec BB1673juniori
52627GREPL Pavel1980Lukostrelec BB1893dospelí
52728GREPL Peter1977Lukostrelec BB1869dospelí
52829GREPLOVÁ Timea2010Lukostrelec BB2054chrobáci
52930HANZELOVÁ Júlia2003Lukostrelec BB1487kadeti
53031HARŤANSKÝ Ondrej1998Lukostrelec BB1163dospelí
53132HOLKA Peter2004Lukostrelec BB1531kadeti
53233HOLUBČÍKOVÁ Ema2001Lukostrelec BB2128juniori
53334HUPKA Viktor1981Lukostrelec BB1493dospelí
53435JASNÝ Martin1998Lukostrelec BB1164dospelí
53536KAČALIAKOVÁ Magdaléna2007Lukostrelec BB2042starší žiaci
53637KAŇA Peter1961Lukostrelec BB1155veteráni
53738KAPUSTOVÁ Kristína2001Lukostrelec BB1162juniori
53839KARCEL Peter1983Lukostrelec BB1112dospelí
53940KAŠTAN Matej1999Lukostrelec BB1674dospelí
54041KLAČANOVÁ Klára2004Lukostrelec BB1749kadeti
54142KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652dospelí
54243KLIMENT Richard2000Lukostrelec BB1650juniori
54344KLIMENTOVÁ Erika2001Lukostrelec BB1651juniori
54445KLIMOVÁ Diana1988Lukostrelec BB1763dospelí
54546KNIŽKA Ján1975Lukostrelec BB1356dospelí
54647KNIŽKOVÁ Tereza2005Lukostrelec BB1496kadeti
54748KOVALČÍK Róbert2005Lukostrelec BB2043kadeti
54849KRNÁČ Martin2005Lukostrelec BB1819kadeti
54950KUBIŠOVÁ Barbora2002Lukostrelec BB1144juniori
55051KUNDRATA Adam2001Lukostrelec BB1295juniori
55152KURACINA Jakub2007Lukostrelec BB1494starší žiaci
55253KURACINOVÁ Lucia2004Lukostrelec BB1495kadeti
55354LONGA Adam2000Lukostrelec BB1709juniori
55455LUČANSKÝ Michal1986Lukostrelec BB1113dospelí
55556MAĎAR Tomáš1982Lukostrelec BB1338dospelí
55657MALINA Radoslav1978Lukostrelec BB1114dospelí
55758MEDVEĎ Matej2003Lukostrelec BB2133kadeti
55859MICHALOVÁ Sandra2005Lukostrelec BB1710kadeti
55960MICHELÍK Jonatan2001Lukostrelec BB1296juniori
56061MIKLOŠKOVÁ Sára2004Lukostrelec BB2044kadeti
56162MILLINGTON Alexander William Edward1992Lukostrelec BB2045dospelí
56263MIŠURA Lukáš2006Lukostrelec BB2091starší žiaci
56364MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelí
56465MÚČKA Jaroslav1989Lukostrelec BB1256dospelí
56566MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818starší žiaci
56667MURGAŠOVÁ Ema2002Lukostrelec BB1863juniori
56768NERADNÝ Max2001Lukostrelec BB1346juniori
56869ONDRUŠKA Anton1962Lukostrelec BB1738veteráni
56970ORAVEC Matúš2003Lukostrelec BB2046kadeti
57071PANTLÍK Jozef1992Lukostrelec BB1515dospelí
57172PASTOREK Peter st.1979Lukostrelec BB1299dospelí
57273PEŤKO Matúš2004Lukostrelec BB1497kadeti
57374PITOŇÁKOVÁ Katarína1999Lukostrelec BB1895dospelí
57475PLINTOVIČ Filip2002Lukostrelec BB1355juniori
57576PNIAK Tomáš1977Lukostrelec BB1764dospelí
57677PODOBOVÁ Barbora1969Lukostrelec BB1159veteráni
57778PONICKÝ Milan1986Lukostrelec BB1255dospelí
57879RAKYTA Martin2004Lukostrelec BB1530kadeti
57980REDLINGER Leo2004Lukostrelec BB1460kadeti
58081SALATNAJOVA Michaela2004Lukostrelec BB2047kadeti
58182SCHNEIDER Leo2005Lukostrelec BB1490kadeti
58283SCHNEIDEROVÁ Vera2003Lukostrelec BB1491kadeti
58384SLIAČAN Matej2004Lukostrelec BB1715kadeti
58485SLIAČAN Viliam1971Lukostrelec BB2048dospelí
58586SLIAČANOVÁ Viktória2002Lukostrelec BB1864juniori
58687SNOPKO Jakub2006Lukostrelec BB2049starší žiaci
58788STANČÍK Branislav1972Lukostrelec BB1740dospelí
58889STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelí
58990SZATMÁRIOVÁ Lýdia2003Lukostrelec BB2055kadeti
59091ŠALAMÚN Jaroslav1972Lukostrelec BB2050dospelí
59192ŠALAMÚN Matúš2001Lukostrelec BB1529juniori
59293ŠALAMÚNOVÁ Lucia2005Lukostrelec BB1739kadeti
59394ŠEVČÍKOVÁ Miriam1969Lukostrelec BB1712veteráni
59495ŠIDLOVÁ Kristína2003Lukostrelec BB1817kadeti
59596ŠIMO Andrej2001Lukostrelec BB1499juniori
59697ŠKREČKOVÁ Eva1954Lukostrelec BB1713veteráni 2
59798ŠOGANIČOVÁ Veronika2004Lukostrelec BB2092kadeti
59899ŠRENKELOVÁ Michaela2003Lukostrelec BB1714kadeti
599100ŠTANDA David2005Lukostrelec BB2051kadeti
600101ŠTEFKOVIČ Ivan1994Lukostrelec BB1528dospelí
601102ŠULAJOVÁ Katarína1991Lukostrelec BB1500dospelí
602103ŠVABOVSKÁ Natália2003Lukostrelec BB1711kadeti
603104TEPLANOVÁ Alžbeta1998Lukostrelec BB1716dospelí
604105TOKÁROVÁ Andrea1994Lukostrelec BB2096dospelí
605106TWYMAN Henry Robert1989Lukostrelec BB1894dospelí
606107VAJDOVÁ Daniela2001Lukostrelec BB1340juniori
607108VAJSOVÁ Ingrid1975Lukostrelec BB1344dospelí
608109VALACH Peter1972Lukostrelec BB1488dospelí
609110VALACHOVÁ Zina2005Lukostrelec BB1745kadeti
610111ZÁBORSKÁ Alena1991Lukostrelec BB1737dospelí
611112ZAGARI Frančesko2005Lukostrelec BB1339kadeti
612113ZAJDENOVÁ Danica1967Lukostrelec BB1746veteráni
613114ZÁSKALANOVÁ Dorota2003Lukostrelec BB1717kadeti
614115ZÁSKALANOVÁ Tamara2007Lukostrelec BB2052starší žiaci
615116ZAVADIL Vratislav1959Lukostrelec BB1649veteráni 2
616117ŽILÁKOVÁ Martina1974Lukostrelec BB1489dospelí
6171CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178dospelí
6182DRAGÚŇ Martin1976Lukostrelecký a paintballový klub Elán1543dospelí
6193HAJKO Ivan1977Lukostrelecký a paintballový klub Elán1041dospelí
6204KOSZEGIOVÁ Anna1984Lukostrelecký a paintballový klub Elán1704dospelí
6215KOVÁČ Michal1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán1898dospelí
6226KOVÁČOVÁ Lujza2009Lukostrelecký a paintballový klub Elán1899mladší žiaci
6237KUBIŠ Dalibor1972Lukostrelecký a paintballový klub Elán1900dospelí
6248LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelí
6259ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelí
62610POKORÁDI Viktória2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1703kadeti
62711TOMČÍK Peter1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán830dospelí
62812TRIBULÍKOVÁ Anna2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1902kadeti
62913VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelí
63014ZAPLETAL Marek1992Lukostrelecký a paintballový klub Elán2190dospelí
6311CÍBIK David2004Lukostrelecký klub Sagittarius2085kadeti
6322CÍBIK Pavol1973Lukostrelecký klub Sagittarius2084dospelí
6333HÁJKOVÁ Patrícia1998Lukostrelecký klub Sagittarius2086dospelí
6344KRÁLL Miroslav1969Lukostrelecký klub Sagittarius2087veteráni
6355PETRÁŠ Viliam1969Lukostrelecký klub Sagittarius2088veteráni
6366RUSNÁK Erik2001Lukostrelecký klub Sagittarius2089juniori
6377SARKA Rastislav1972Lukostrelecký klub Sagittarius2090dospelí
6388ŠTUK Jakub1990Lukostrelecký klub Sagittarius2081dospelí
6391ANTAL Alex1999Lukostrelecký klub X - Focus1302dospelí
6402ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub X - Focus1242veteráni 2
6413BAČA Peter1980Lukostrelecký klub X - Focus1879dospelí
6424BAČA Tomas2008Lukostrelecký klub X - Focus1880mladší žiaci
6435CSIZMADIA Imrich1966Lukostrelecký klub X - Focus1903veteráni
6446FERJO Ján Jakub2005Lukostrelecký klub X - Focus2073kadeti
6457FRYK Vladimír1979Lukostrelecký klub X - Focus1878dospelí
6468FRYKOVÁ Alexandra2008Lukostrelecký klub X - Focus1877mladší žiaci
6479JAKUBKO Lukaš1992Lukostrelecký klub X - Focus1904dospelí
64810KROTKÁ Stela2000Lukostrelecký klub X - Focus1454juniori
64911MIŽENKO Matúš2005Lukostrelecký klub X - Focus1450kadeti
65012PETRÍK Samuel2000Lukostrelecký klub X - Focus1876juniori
65113PRAMNÍKOVÁ Martina2003Lukostrelecký klub X - Focus1875kadeti
65214ŠITÁR Marek1974Lukostrelecký klub X - Focus1245dospelí
65315TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub X - Focus1874dospelí
65416TKÁČOVÁ Miloslava2005Lukostrelecký klub X - Focus1873kadeti
6551BAĎO Milan2003Lukostrelecký klub Bratislava1585kadeti
6562BAJNOCIOVÁ Veronika2005Lukostrelecký klub Bratislava2159kadeti
6573BAJTEKOVÁ Veronika2003Lukostrelecký klub Bratislava1206kadeti
6584BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
6595BARÁNKO Stanislav1962Lukostrelecký klub Bratislava800veteráni
6606BARÁNKOVÁ Andrea1973Lukostrelecký klub Bratislava1110dospelí
6617BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837juniori
6628BAŠE Lucia2002Lukostrelecký klub Bratislava1348juniori
6639BEINROHR Alex2006Lukostrelecký klub Bratislava2146starší žiaci
66410BELIANSKÁ Sarah1999Lukostrelecký klub Bratislava2097dospelí
66511BLAŽÍČKOVÁ Katarína1994Lukostrelecký klub Bratislava1375dospelí
66612BROOKES Nicholas2007Lukostrelecký klub Bratislava1416starší žiaci
66713BURDOVÁ Barbora2001Lukostrelecký klub Bratislava2162juniori
66814ČIŽMÁR Andrej2004Lukostrelecký klub Bratislava1269kadeti
66915ČIŽMÁROVÁ Viktória2001Lukostrelecký klub Bratislava1276juniori
67016DOMORÁK Adam2002Lukostrelecký klub Bratislava1583juniori
67117DOMORÁK Alexej1956Lukostrelecký klub Bratislava1955veteráni 2
67218FERANEC Tomáš2006Lukostrelecký klub Bratislava1582starší žiaci
67319FILIP Ivan1959Lukostrelecký klub Bratislava1979veteráni 2
67420FILIPOVÁ Eliška2005Lukostrelecký klub Bratislava1557kadeti
67521FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312juniori
67622GERS Richard2004Lukostrelecký klub Bratislava2144kadeti
67723GRANEC Matúš2000Lukostrelecký klub Bratislava1999juniori
67824HERNANDO Diego1999Lukostrelecký klub Bratislava873dospelí
67925HERNANDO Mateo2005Lukostrelecký klub Bratislava1241kadeti
68026HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelí
68127HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
68228HURBAN Vladimír ml.1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
68329HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
68430HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni
68531KARNIŠ Peter1976Lukostrelecký klub Bratislava1952dospelí
68632KASPERKEVIČ Tomáš1978Lukostrelecký klub Bratislava1209dospelí
68733KATONA Lukáš2002Lukostrelecký klub Bratislava2145juniori
68834KRAJČOVÁ Karin2008Lukostrelecký klub Bratislava1920mladší žiaci
68935KUBICA Radovan1974Lukostrelecký klub Bratislava39dospelí
69036KUNDRACIK Daniel1998Lukostrelecký klub Bratislava874dospelí
69137KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
69238KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni
69339LEXMANN David2007Lukostrelecký klub Bratislava1751starší žiaci
69440LUPTÁK Jakub2003Lukostrelecký klub Bratislava2074kadeti
69541MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava13151000052kadeti
69642MLYNARČÍK Milan1980Lukostrelecký klub Bratislava1565dospelí
69743NAGYIDAI Ernest2001Lukostrelecký klub Bratislava1752juniori
69844NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921starší žiaci
69945ONDÍK Pavol1990Lukostrelecký klub Bratislava2142dospelí
70046PEČOVÁ Andrea1997Lukostrelecký klub Bratislava1280dospelí
70147PEKAROVIČ Juraj1999Lukostrelecký klub Bratislava1445dospelí
70248PIJÁK Samuel2000Lukostrelecký klub Bratislava1446juniori
70349PIJÁK Vladimír1967Lukostrelecký klub Bratislava1266veteráni
70450PIJÁKOVÁ Natália2002Lukostrelecký klub Bratislava1274juniori
70551POIZL Dominik2000Lukostrelecký klub Bratislava1485juniori
70652PONGRÁCZ Peter1974Lukostrelecký klub Bratislava991dospelí
70753ROCH Tomáš2004Lukostrelecký klub Bratislava2163kadeti
70854ROSTAS Dávid2005Lukostrelecký klub Bratislava1546kadeti
70955ROSTAS Kristína1977Lukostrelecký klub Bratislava1545dospelí
71056ROSTAS Zoltán1977Lukostrelecký klub Bratislava1561dospelí
71157SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
71258SESTRIENKA Juraj2013Lukostrelecký klub Bratislava2166chrobáci
71359SESTRIENKOVÁ Jarmila1980Lukostrelecký klub Bratislava1214dospelí
71460SIPOSOVÁ Lea2007Lukostrelecký klub Bratislava1566starší žiaci
71561SLÁDEK Tomáš2002Lukostrelecký klub Bratislava1584juniori
71662SRDOŠ Viliam2000Lukostrelecký klub Bratislava1090juniori
71763STANČÍK Samuel2002Lukostrelecký klub Bratislava1376juniori
71864SUČÍKOVÁ Patrícia2001Lukostrelecký klub Bratislava2164juniori
71965SZABÓ Viktor2008Lukostrelecký klub Bratislava2143mladší žiaci
72066ŠIMEK Branislav1976Lukostrelecký klub Bratislava2165dospelí
72167ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 2
72268TUŽINSKÁ Ema2005Lukostrelecký klub Bratislava1933kadeti
72369VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
72470VIDOVÁ Hanka2007Lukostrelecký klub Bratislava1474starší žiaci
72571VIDOVÁ Soňa1974Lukostrelecký klub Bratislava1562dospelí
72672VOROŠ Lukáš2005Lukostrelecký klub Bratislava1961kadeti
72773ZAHRADÍČEK Martin2005Lukostrelecký klub Bratislava2076kadeti
7281CSEREPES Daniel2004Lukostrelecký klub Danubia1580kadeti
7292CSEREPES Fanny2006Lukostrelecký klub Danubia1578starší žiaci
7303FARKAŠOVÁ Zora2006Lukostrelecký klub Danubia1577starší žiaci
7314GÓDÁNY Marcus2009Lukostrelecký klub Danubia1983mladší žiaci
7325HÝREŠOVÁ Cintia2004Lukostrelecký klub Danubia1581kadeti
7336MARCELL Marko2004Lukostrelecký klub Danubia1699kadeti
7347MERTUSOVÁ Ivona1966Lukostrelecký klub Danubia760veteráni
7358MOTUSOVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Danubia1994kadeti
7369POKORNÁ Nikol2002Lukostrelecký klub Danubia1993juniori
7371VILIM Peter1977Lukostrelecký klub Dobšiná15031000115dospelí
7382VILIMOVÁ Veronika2000Lukostrelecký klub Dobšiná15051000116juniori
7393VILIMOVÁ Viktória2003Lukostrelecký klub Dobšiná15061000117kadeti
7401BARANYAI Zsolt1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1911dospelí
7412BOSÁ Gabriela2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1870kadeti
7423BOSÝ Marián1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1509dospelí
7434BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
7445DARÁZS Ladislav1978Lukostrelecký klub Hubert Arrows1510dospelí
7456DARÁZS Mária1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1511dospelí
7467DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
7478HÉGL Gabriel1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows2156dospelí
7489HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508dospelí
74910KENDERA Peter1989Lukostrelecký klub Hubert Arrows1548dospelí
75011KOMPAS Martin2002Lukostrelecký klub Hubert Arrows2123juniori
75112KUN Benjamín1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows1956dospelí
75213KUN Sebastian Jesse2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1910kadeti
75314KUNOVÁ Kristína1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows1909dospelí
75415KURUCZ Miroslav1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows1512dospelí
75516MAGYARICS Pavol1952Lukostrelecký klub Hubert Arrows13011000029veteráni 2
75617MLINKOVICS Alex2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1980kadeti
75718MLINKOVICSOVÁ Edita1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2125dospelí
75819ŽENČÁR Pavol1997Lukostrelecký klub Hubert Arrows1786dospelí
7591DOLEŽALOVÁ Lenka1986Lukostrelecký klub Malinovo511000043dospelí
7602JANKO Dávid2010Lukostrelecký klub Malinovo1776chrobáci
7613JANKO Oliver2006Lukostrelecký klub Malinovo1668starší žiaci
7624JANKO Peter1977Lukostrelecký klub Malinovo1777dospelí
7635KRIZAN Cyril1970Lukostrelecký klub Malinovo2116veteráni
7646KRIZAN Cyril2004Lukostrelecký klub Malinovo2117kadeti
7657KRIŽANOVÁ Henrieta1975Lukostrelecký klub Malinovo2118dospelí
7661GAŠPARCOVÁ Patrícia1986Lukostrelecký klub Perun1380dospelí
7672KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Perun1379veteráni
7683KRÁLIK Róbert1977Lukostrelecký klub Perun1575dospelí
7694MANĎÁKOVÁ Tatiana1998Lukostrelecký klub Perun1813dospelí
7705NOVÁK Ľubomír1975Lukostrelecký klub Perun1945dospelí
7716SAGAN Ján1983Lukostrelecký klub Perun1576dospelí
7721BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni
7732PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
7743VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
7751BUZEK Alex2005Lukostrelecký klub Senica1957kadeti
7762DECSI Leonardo2007Lukostrelecký klub Senica2158starší žiaci
7773DECSI Robert1974Lukostrelecký klub Senica2157dospelí
7784GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni
7795GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750dospelí
7806JANKOVIČ Ladislav1974Lukostrelecký klub Senica2131dospelí
7817KNOŠKOVÁ Jana1976Lukostrelecký klub Senica1960dospelí
7828KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081juniori
7839KUBÍČEK Libor st.1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
78410KVALTÍN Anton1969Lukostrelecký klub Senica1759veteráni
78511MATÚŠOVÁ Katarína2007Lukostrelecký klub Senica2155starší žiaci
78612ŠÁLEK Tobias2006Lukostrelecký klub Senica2070starší žiaci
78713ŠÁLKOVÁ Taťána1967Lukostrelecký klub Senica2132veteráni
78814ŠEDIVÁ Elizabeta2003Lukostrelecký klub Senica1992kadeti
78915ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959starší žiaci
79016ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
7911BELICA Ondrej2001Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1372juniori
7922CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
7933FRIDRICHOVÁ Jana1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1753dospelí
7944HAJAS Michal1985Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou793dospelí
7955HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
7966HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni
7977HIRNEROVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2147kadeti
7988HORVÁTHOVÁ Sára2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2134mladší žiaci
7999HUDEKOVÁ Veronika1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou794dospelí
80010LELOVIČ Nikolas2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1950starší žiaci
80111LELOVIČ Tomas2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2029chrobáci
80212MIHÁLIK Filip1999Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou884dospelí
80313NIKODÉM Jozef1954Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1754veteráni 2
80414NIKODÉMOVÁ Lea2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1138kadeti
80515ORAVCOVÁ Natália2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1951mladší žiaci
80616OSTRADICKÁ Lucia2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2135mladší žiaci
80717PLEVZA Jozef1961Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1755veteráni
80818PROCHÁZKA Miloš1963Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1996veteráni
80919PUTERA Adrián2002Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1178juniori
81020PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
81121SEPEŠI Matúš2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1377starší žiaci
81222SLÁMKOVÁ Ester2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1137kadeti
81323TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136chrobáci
81424ZITRICKÝ Radim1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1046dospelí
81525ŽOLDOŠOVÁ Kristína1975Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1333dospelí
8161BUKOVINOVÁ Nikola2002Lukostrelecký klub Svit2025juniori
8172DIČA Bruno2001Lukostrelecký klub Svit1222juniori
8183DIČOVÁ Martina1977Lukostrelecký klub Svit1390dospelí
8194GRIVALSKÁ Alexandra2004Lukostrelecký klub Svit1393kadeti
8205HAVLÍČEK Karel1968Lukostrelecký klub Svit1371veteráni
8216HUDECOVÁ Vlasta2002Lukostrelecký klub Svit1640juniori
8227KIŠŠIMON Michal1981Lukostrelecký klub Svit1849dospelí
8238KOZLEROVÁ Júlia2009Lukostrelecký klub Svit2026mladší žiaci
8249LIŠKA Ondrej1981Lukostrelecký klub Svit2027dospelí
82510PASTRNÁKOVÁ Martina1973Lukostrelecký klub Svit1970dospelí
82611PATTERMANN Alex2004Lukostrelecký klub Svit1638kadeti
82712POBIJAK Róbert2007Lukostrelecký klub Svit1391starší žiaci
82813POBIJÁKOVÁ Eva1987Lukostrelecký klub Svit1972dospelí
82914RYBANSKÝ Karol1999Lukostrelecký klub Svit1395dospelí
83015VARGA Jakub1999Lukostrelecký klub Svit1971dospelí
83116VARGA Samuel2002Lukostrelecký klub Svit1392juniori
8321BAJUSZ Gábor1989Lukostrelecký klub TAS LELES1523dospelí
8332KÁZSMÉR Július1955Lukostrelecký klub TAS LELES1516veteráni 2
8343KÁZSMÉR Július ml.1991Lukostrelecký klub TAS LELES1517dospelí
8354PAPP Krištóf2001Lukostrelecký klub TAS LELES1519juniori
8365VARGA František1958Lukostrelecký klub TAS LELES1520veteráni 2
8376VIŠNAI Tibor1955Lukostrelecký klub TAS LELES1518veteráni 2
8387VOJTKO Dominik ml.2003Lukostrelecký klub TAS LELES1522kadeti
8398VOJTKO Ladislav1978Lukostrelecký klub TAS LELES1521dospelí
8401DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570dospelí
8412ELIÁŠOVÁ Miriam1983Lukostrelecký klub Turiec1801dospelí
8423FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
8434JAVORNÍCKY Martin1979Lukostrelecký klub Turiec18031000113dospelí
8445KAŠUBOVÁ Alexandra2005Lukostrelecký klub Turiec1804kadeti
8456KELEMEN Martin1982Lukostrelecký klub Turiec1805dospelí
8467KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862kadeti
8478LEGÁT Ján1967Lukostrelecký klub Turiec1982veteráni
8489REŤKOVSKÁ Adriana1971Lukostrelecký klub Turiec1991dospelí
84910REŤKOVSKÁ Veronika2002Lukostrelecký klub Turiec1868juniori
85011REŤKOVSKÝ Radovan1974Lukostrelecký klub Turiec1981dospelí
85112RYCHTÁRECH Juraj2007Lukostrelecký klub Turiec1806starší žiaci
85213ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
8531ĎUGEL Jozef1964Lukostrelecký klub Varín956veteráni
8542PAĽO Bohumil1966Lukostrelecký klub Varín1325veteráni
8553PIROHA Ladislav1958Lukostrelecký klub Varín16651000068veteráni 2
8561BUČKO Peter1975Lukostrelecký klub Veľké Zálužie250dospelí
8572DURNÁ Katarína1964Lukostrelecký klub Veľké Zálužie333veteráni
8583DURNÝ Matúš st.1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie70veteráni
8594FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie77veteráni 2
8605FUČÍKOVÁ Margita1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie399veteráni 2
8616GARABÍKOVÁ Michaela1999Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1294dospelí
8627HURTOŇ Roman1987Lukostrelecký klub Veľké Zálužie446dospelí
8638KANÁS Juraj1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1358dospelí
8649KOMÁRŇANSKÁ Eva1972Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1217dospelí
86510KOMÁRŇANSKÝ Miroslav1997Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1120dospelí
86611KOZOLKA Ján1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1119dospelí
86712MOCHNACKÝ Adrian2007Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1995starší žiaci
86813PLAVÁK Milan1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie914veteráni
86914VELČIC František1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie2veteráni 2
87015VELČIC Michal2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1373kadeti
87116VELČICOVÁ Zlatica1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie223veteráni 2
87217ZELEŇÁKOVÁ Dorota2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1382kadeti
87318ZELEŇÁKOVÁ Františka2003Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1526kadeti
8741JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
8752KUTIŠ Matej2005Lukostrelecký klub Viničné1968kadeti
8763LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
8774SPURNÁ Soňa1966Lukostrelecký klub Viničné1098veteráni
8785SPURNÝ Dušan1968Lukostrelecký klub Viničné1571veteráni
8796SPURNÝ Martin1999Lukostrelecký klub Viničné998dospelí
8807ZVOLENSKÝ Adam2003Lukostrelecký klub Viničné2075kadeti
8811BALAY Ladislav1960Lukostrelecký klub Žilina1599veteráni 2
8822BERZÁKOVÁ Stanislava2000Lukostrelecký klub Žilina1884juniori
8833BODULÍK Daniel2003Lukostrelecký klub Žilina1885kadeti
8844BRASO Pavel1958Lukostrelecký klub Žilina13971000050veteráni 2
8855BRASOVÁ Iveta1961Lukostrelecký klub Žilina13981000051veteráni
8866BRIŠ Roman1984Lukostrelecký klub Žilina2030dospelí
8877BUČEK Filip Sebastián2006Lukostrelecký klub Žilina2031starší žiaci
8888BUŽEK Branislav1980Lukostrelecký klub Žilina1600dospelí
8899CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni
89010ČERMANOVÁ Katarína2004Lukostrelecký klub Žilina2032kadeti
89111ČERMANOVÁ Michaela2006Lukostrelecký klub Žilina2033starší žiaci
89212GARČÁR Šimon Daniel2006Lukostrelecký klub Žilina1845starší žiaci
89313GŘEŠEK Marek2002Lukostrelecký klub Žilina1594juniori
89414HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035starší žiaci
89515HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelí
89616KADÍK Emil2009Lukostrelecký klub Žilina1595mladší žiaci
89717KALABUS Dominik1990Lukostrelecký klub Žilina2137dospelí
89818KARKÓ Samuel2004Lukostrelecký klub Žilina15901000085kadeti
89919KLANDUCHOVÁ Miroslava1984Lukostrelecký klub Žilina1735dospelí
90020KOKAVCOVÁ Diana2008Lukostrelecký klub Žilina1597mladší žiaci
90121LADŇÁK Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina1883starší žiaci
90222LADŇÁK Matej2004Lukostrelecký klub Žilina1882kadeti
90323LAZAR Pavol1970Lukostrelecký klub Žilina1603veteráni
90424LAZAR Samuel2002Lukostrelecký klub Žilina1596juniori
90525MARČIŠOVA Janka2009Lukostrelecký klub Žilina2193mladší žiaci
90626MICHÁLEK Jakub2005Lukostrelecký klub Žilina1592kadeti
90727MICHÁLEK Samuel2008Lukostrelecký klub Žilina1591mladší žiaci
90828MICHÁLKOVÁ Zuzana1977Lukostrelecký klub Žilina1593dospelí
90929MINDEKOVÁ Bianca2002Lukostrelecký klub Žilina2037juniori
91030MINTÁL Richard2004Lukostrelecký klub Žilina1598kadeti
91131NEDELJAK Jakub1994Lukostrelecký klub Žilina2038dospelí
91232PERINA Matej1991Lukostrelecký klub Žilina1847dospelí
91333PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina14041000075dospelí
91434POBIJÁK Marek2003Lukostrelecký klub Žilina16091000086kadeti
91535POBIJÁK Miroslav1973Lukostrelecký klub Žilina1399dospelí
91636REMENEC Juraj1981Lukostrelecký klub Žilina1601dospelí
91737ROČIAK Matej2001Lukostrelecký klub Žilina1405juniori
91838SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni
91939SCHMIESTEROVÁ Kamila2005Lukostrelecký klub Žilina1843kadeti
92040SCHMIESTEROVÁ Martina2002Lukostrelecký klub Žilina1844juniori
92141SIBILA Andrej2003Lukostrelecký klub Žilina1607kadeti
92242SIBILA Juraj1976Lukostrelecký klub Žilina1608dospelí
92343SOPČÁK Alexej2006Lukostrelecký klub Žilina1848starší žiaci
92444ŠÍPOŠOVÁ Ľubica2000Lukostrelecký klub Žilina1886juniori
92545ŠURIMA Róbert1975Lukostrelecký klub Žilina2078dospelí
92646ŠURIMOVÁ Zuzana2008Lukostrelecký klub Žilina2034mladší žiaci
92747VALCHARČIAK Tomáš2002Lukostrelecký klub Žilina1409juniori
92848VITKAIYOVÁ Zuzana1970Lukostrelecký klub Žilina1602veteráni
92949WOHLMUTH Adrián2004Lukostrelecký klub Žilina1887kadeti
9301CINGEL Michal1982Lukostrelecký oddiel Malinovo1946dospelí
9312DOLEŽAL Jozef1956Lukostrelecký oddiel Malinovo331veteráni 2
9323DROBENOVÁ Emma2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1386kadeti
9334KLČOVÁ Nicol2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1606juniori
9345KLČOVÁ Sofia2005Lukostrelecký oddiel Malinovo1778kadeti
9356KOVÁCS Ivan2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1383kadeti
9367KOVÁCSOVÁ Karin2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1604juniori
9378SOJKOVÁ Nina2004Lukostrelecký oddiel Malinovo1605kadeti
9389VÁCLAV Lukáš2000Lukostrelecký oddiel Malinovo1387juniori
9391DRDÁKOVÁ Klára2002Lusien Archery1634juniori
9402JAHVODKA Adrián2005Lusien Archery1635kadeti
9413KOCIAN Stanislav1974Lusien Archery1401dospelí
9424MACÁŠ Dávid1998Lusien Archery1617dospelí
9435MACHÚT Vladimír1983Lusien Archery1721dospelí
9446RIHA Lukáš1988Lusien Archery1637dospelí
9457VEDEJ Branislav1969Lusien Archery1723veteráni
9468VOJTAŠÁKOVÁ Lenka1991Lusien Archery1724dospelí
9471BADOVSKÝ Benjamín2004Mestský športový klub Kežmarok LO1664kadeti
9482BADOVSKÝ Samuel2004Mestský športový klub Kežmarok LO1663kadeti
9493BAFIA Adam2005Mestský športový klub Kežmarok LO1473kadeti
9504BALÁŽ Stanislav1999Mestský športový klub Kežmarok LO1230dospelí
9515BARČÁK Michal2007Mestský športový klub Kežmarok LO1850starší žiaci
9526BEREŠÍK Matej2000Mestský športový klub Kežmarok LO17291000065juniori
9537BESKYD Boris2006Mestský športový klub Kežmarok LO2058starší žiaci
9548BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
9559BOMBUŠKÁR Michal1984Mestský športový klub Kežmarok LO167dospelí
95610BOMBUŠKÁR Milan1955Mestský športový klub Kežmarok LO170veteráni 2
95711BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151dospelí
95812BUBLÍK Juraj2001Mestský športový klub Kežmarok LO1283juniori
95913DINHOVÁ Simona2006Mestský športový klub Kežmarok LO1756starší žiaci
96014DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni
96115DUDEKOVÁ Michaela2005Mestský športový klub Kežmarok LO1394kadeti
96216DULOVIČ Adam2006Mestský športový klub Kežmarok LO1646starší žiaci
96317GALLIK Milan1975Mestský športový klub Kežmarok LO1094dospelí
96418GALOVIČ Denis2004Mestský športový klub Kežmarok LO1660kadeti
96519GNEBUS Peter2008Mestský športový klub Kežmarok LO1851mladší žiaci
96620GONTKOVIČ Maximilián2000Mestský športový klub Kežmarok LO1553juniori
96721HAZUCHA Oliver2007Mestský športový klub Kežmarok LO2154starší žiaci
96822HISEM Jakub2009Mestský športový klub Kežmarok LO1852mladší žiaci
96923HORANSKÁ Marcela1969Mestský športový klub Kežmarok LO1054veteráni
97024HOVANČÁK Dušan1973Mestský športový klub Kežmarok LO1231dospelí
97125JANEKOVÁ Eva1985Mestský športový klub Kežmarok LO1853dospelí
97226JANÍK Filip2004Mestský športový klub Kežmarok LO1219kadeti
97327JUHÁSOVÁ Kristína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2061mladší žiaci
97428JUHÁSOVÁ Veronika1989Mestský športový klub Kežmarok LO2129dospelí
97529KAŠIAK Milan1977Mestský športový klub Kežmarok LO1559dospelí
97630KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelí
97731KLEIN Jaroslav1975Mestský športový klub Kežmarok LO686dospelí
97832KLEINOVÁ Nina2000Mestský športový klub Kežmarok LO643juniori
97933KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
98034KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151chrobáci
98135KOČI Juraj1956Mestský športový klub Kežmarok LO18651000003veteráni 2
98236KORSCH Ladislav1960Mestský športový klub Kežmarok LO1329veteráni 2
98337KRASUĽA Ján2006Mestský športový klub Kežmarok LO2072starší žiaci
98438KRASUĽOVÁ Sofia2004Mestský športový klub Kežmarok LO2130kadeti
98539KRUPPOVÁ Petra2001Mestský športový klub Kežmarok LO1645juniori
98640KUBÍK Peter1979Mestský športový klub Kežmarok LO1247dospelí
98741KUBÍKOVÁ Petra2009Mestský športový klub Kežmarok LO2062mladší žiaci
98842KUBOŠIOVÁ Zuzana1975Mestský športový klub Kežmarok LO2060dospelí
98943KURŇAVA Dominik2005Mestský športový klub Kežmarok LO1855kadeti
99044MAČÁK Denis1994Mestský športový klub Kežmarok LO1148dospelí
99145MAČÁKOVÁ Alena1965Mestský športový klub Kežmarok LO1235veteráni
99246MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelí
99347MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 2
99448MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726dospelí
99549MAŤAŠ Daniel2006Mestský športový klub Kežmarok LO1856starší žiaci
99650MAŤAŠ Radoslav1977Mestský športový klub Kežmarok LO1965dospelí
99751MATI Marián1958Mestský športový klub Kežmarok LO18661000006veteráni 2
99852MODLA Vladimír2005Mestský športový klub Kežmarok LO2063kadeti
99953MOJSEJ Norbert1971Mestský športový klub Kežmarok LO1478dospelí
100054NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
100155NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
100256NOVOTNÝ Patrik1972Mestský športový klub Kežmarok LO1257dospelí
100357OROLIN Oliver2003Mestský športový klub Kežmarok LO1551kadeti
100458PAJPACH František1967Mestský športový klub Kežmarok LO2152veteráni
100559PASHCHENKOVÁ Diana1998Mestský športový klub Kežmarok LO1467dospelí
100660PAVLIČKO Vladimír1975Mestský športový klub Kežmarok LO1469dospelí
100761PAVLÍK Jozef1961Mestský športový klub Kežmarok LO1055veteráni
100862PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
100963PLUTA Rastislav2007Mestský športový klub Kežmarok LO2064starší žiaci
101064PODOLINSKÝ Marcel1988Mestský športový klub Kežmarok LO2065dospelí
101165POLÁK Ľuboš2009Mestský športový klub Kežmarok LO1966mladší žiaci
101266POLAK Radovan2005Mestský športový klub Kežmarok LO1854kadeti
101367RIČOVSKÁ Simona2005Mestský športový klub Kežmarok LO1552kadeti
101468ROŠKO Martin1972Mestský športový klub Kežmarok LO2066dospelí
101569SABOVÁ Ráchel1998Mestský športový klub Kežmarok LO1554dospelí
101670SLOVÍK Teodor Patrik2009Mestský športový klub Kežmarok LO1472mladší žiaci
101771STARIGAZDA Matúš2008Mestský športový klub Kežmarok LO1647mladší žiaci
101872STARIGAZDA Michal2010Mestský športový klub Kežmarok LO1846chrobáci
101973SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 2
102074SZABÓ Dezidér1961Mestský športový klub Kežmarok LO18671000010veteráni
102175ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154kadeti
102276ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
102377ŠIMO Filip2002Mestský športový klub Kežmarok LO1284juniori
102478ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni
102579ŠIMOVÁ Bianka2007Mestský športový klub Kežmarok LO1857starší žiaci
102680ŠOLTÝSOVÁ Tatiana1995Mestský športový klub Kežmarok LO861dospelí
102781VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758dospelí
102882VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659starší žiaci
102983ZAKOPIAN Juraj2007Mestský športový klub Kežmarok LO2067starší žiaci
103084ZBOINSKÁ Kristína2001Mestský športový klub Kežmarok LO1648juniori
103185ZBOINSKÝ Matúš2004Mestský športový klub Kežmarok LO1221kadeti
103286ZUBAL Eduard1981Mestský športový klub Kežmarok LO1916dospelí
10331BOBOK Juraj1975MŠK Kežmarok1168dospelí
10342DIŇA Dominik2002MŠK Kežmarok688juniori
10353DUDŽÁKOVÁ Klaudia1994MŠK Kežmarok1152dospelí
10364ELIŽER Tomáš1981MŠK Kežmarok1150dospelí
10375GIBALA Matúš2003MŠK Kežmarok1471kadeti
10386GREGOR Michal1979MŠK Kežmarok857dospelí
10397HORANSKÁ Radka1999MŠK Kežmarok1153dospelí
10408HORNÍK - GALIEVA Gulia1981MŠK Kežmarok1477dospelí
10419HORNÍK Ján2006MŠK Kežmarok1476starší žiaci
104210JEFANOV Viktor1973MŠK Kežmarok1147dospelí
104311JEFANOVOVÁ Ivana2002MŠK Kežmarok1145juniori
104412JEFANOVOVÁ Viktória2000MŠK Kežmarok1146juniori
104513KAMENICKÝ Daniel2002MŠK Kežmarok1328juniori
104614KRAJČÍRIK Ivan1981MŠK Kežmarok1169dospelí
104715LIPTÁK Marek2004MŠK Kežmarok1728kadeti
104816MAJERČÁK Ján2004MŠK Kežmarok1330kadeti
104917MAJERČÁK Vladimír najml.2000MŠK Kežmarok642juniori
105018MIZDOŠOVÁ Zinayida1979MŠK Kežmarok1468dospelí
105119NOVOTNÝ Jakub2004MŠK Kežmarok1246kadeti
105220ORAVCOVÁ Timea1997MŠK Kežmarok1167dospelí
105321PAŠTEKA Jakub2005MŠK Kežmarok1465kadeti
105422PAŠTEKOVÁ Zuzana1980MŠK Kežmarok1466dospelí
105523PAVLÍKOVÁ Lenka1987MŠK Kežmarok1056dospelí
105624PIJÁK Stanislav1951MŠK Kežmarok1096veteráni 2
105725ŠILON Ján1997MŠK Kežmarok623dospelí
105826ŠMINDÁK Ľubomír1989MŠK Kežmarok1470dospelí
105927ŠROMOVSKÝ Jozef st.1970MŠK Kežmarok639veteráni
106028ŠTEFANKA Martin1997MŠK Kežmarok862dospelí
106129ŤAŽKÝ Alexander1995MŠK Kežmarok676dospelí
106230TVRDÁ Kamila1995MŠK Kežmarok1149dospelí
106331VYŠŇOVSKÝ Adrián2002MŠK Kežmarok1335juniori
106432ZUBAL Juraj1987MŠK Kežmarok1507dospelí
106533ŽIVICKÝ Juraj2002MŠK Kežmarok1009juniori
106634ŽIVICKÝ Radoslav2002MŠK Kežmarok1010juniori
10671KOCOUREK Bohumil1947OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas13541000049veteráni 2
10682RÉDEY Zuzana1975OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas1353dospelí
10693SZÁRAZ Attila1971OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas954dospelí
10701BOŽENÍK Ľubor2003Pro Eberhard - LO Malinovo1385kadeti
10712DROBENA Alex2008Pro Eberhard - LO Malinovo1667mladší žiaci
10723HAŠKO Jakub2006Pro Eberhard - LO Malinovo1389starší žiaci
10734JAKEŠ Richard1999Pro Eberhard - LO Malinovo1314dospelí
10745JAKUBČO Marko2004Pro Eberhard - LO Malinovo1669kadeti
10756KISLER Erik2001Pro Eberhard - LO Malinovo1357juniori
10767MURÁNYI Teo2003Pro Eberhard - LO Malinovo1384kadeti
10778SUTTON Haden1978Pro Eberhard - LO Malinovo1313dospelí
10789SZIGL Andrej2001Pro Eberhard - LO Malinovo1388juniori
107910ŠUBIN Martin2001Pro Eberhard - LO Malinovo13161000040juniori
10801BELICZA Matej1999Red Arrows Poprad1858dospelí
10812DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204kadeti
10823DZADÍK Samuel2007Red Arrows Poprad1642starší žiaci
10834GOLDBACH Nikolas2004Red Arrows Poprad1859kadeti
10845HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289dospelí
10856HABAJ Jakub2002Red Arrows Poprad1226juniori
10867HÖGEROVÁ Michaela2009Red Arrows Poprad2006mladší žiaci
10878HUDECOVÁ Petra2003Red Arrows Poprad1542kadeti
10889IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285juniori
108910IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286starší žiaci
109011MARHEVKOVÁ Katarína2008Red Arrows Poprad2007mladší žiaci
109112PITKA KESTER Patrik2001Red Arrows Poprad1643juniori
109213SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
109314SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
109415SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541starší žiaci
109516SLEBODNÍKOVÁ Katarína2001Red Arrows Poprad2205juniori
109617SONOGA Natan2005Red Arrows Poprad2153kadeti
109718SZABOVÁ Viktória2001Red Arrows Poprad2009juniori
109819ŠTEFAŇÁK Marek1974Red Arrows Poprad1282dospelí
109920ŠTEFAŇÁK Tomáš2001Red Arrows Poprad1224juniori
110021ŽONDA Matúš2005Red Arrows Poprad1540kadeti
11011ADAMOV Adam2009Reflex Žilina1906mladší žiaci
11022BEKE Matúš2009Reflex Žilina2108mladší žiaci
11033BRESTOVANSKÝ Alexej2006Reflex Žilina2010starší žiaci
11044CEBECAUER Boris2008Reflex Žilina1907mladší žiaci
11055DRDÁKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1618juniori
11066DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011dospelí
11077DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
11088DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771kadeti
11099FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
111010FIŤMA Dominik2008Reflex Žilina2013mladší žiaci
111111FIŤMA Tobias2009Reflex Žilina1934mladší žiaci
111212FIŤMOVÁ Ivana1975Reflex Žilina1872dospelí
111313GÁBRIŠ Michal2010Reflex Žilina2110chrobáci
11141GALADÍK Michal1990REFLEX Žilina1400dospelí
11151GAŽO Filip2005Reflex Žilina2109kadeti
11162HABRÚN Michal1981Reflex Žilina1812dospelí
11173HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403dospelí
11184HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina16111000084juniori
11195HANULIAK Šimon2006Reflex Žilina2185starší žiaci
11206HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612mladší žiaci
11217HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573dospelí
11228HVOLKA Filip2008Reflex Žilina1614mladší žiaci
11239HVOLKOVÁ Zdenka2004Reflex Žilina1613kadeti
112410JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785starší žiaci
112511JAKUBOVÁ Petra1976Reflex Žilina2014dospelí
112612KADNÁR Jakub2006Reflex Žilina1908starší žiaci
112713KADNÁROVÁ Dana1974Reflex Žilina2015dospelí
112814KAJABA Jozef1976Reflex Žilina1935dospelí
112915KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni
113016KMECÍKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1636juniori
113117KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775kadeti
113218KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016dospelí
113319KRÁTKA Alena1982Reflex Žilina1936dospelí
113420KRÁTKY Jakub2008Reflex Žilina1937mladší žiaci
113521KUBÁŇOVÁ Sofia2004Reflex Žilina2017kadeti
113622KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772kadeti
113723KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
113824KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
113925LAZAROVÁ Terézia2010Reflex Žilina1939chrobáci
114026MAčUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019dospelí
11411MAJERČIAK Aurel1999REFLEX Žilina1408dospelí
11422MALÝ Matúš2007REFLEX Žilina1720starší žiaci
11433MALÝ Michal1977REFLEX Žilina1719dospelí
11444MAREC Miloš2002REFLEX Žilina1407juniori
11451MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 2
11462MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
11473NOVOTNÁ Ema2005Reflex Žilina2180kadeti
11484PAGÁČIK Filip2006Reflex Žilina1655starší žiaci
11495PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina1731000087dospelí
11506PAGÁČIK Peter1954Reflex Žilina1721000089veteráni 2
11517PAGÁČIK Peter ml.2006Reflex Žilina16541000088starší žiaci
11528PAGÁČIKOVÁ Júlia1953Reflex Žilina2169veteráni 2
11539PASTOREK Peter2001Reflex Žilina1718juniori
115410PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
115511PETRÁŇOVÁ Alžbeta2004Reflex Žilina1615kadeti
115612POBIJÁK Daniel2006Reflex Žilina16101000083starší žiaci
115713PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
11581SMEJKAL Jozef1952REFLEX Žilina1402veteráni 2
11591ŠČEPKOVÁ Lucia2010Reflex Žilina1940chrobáci
11602ŠČEPKOVÁ Zdenka1982Reflex Žilina2181dospelí
11613ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
11624ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020chrobáci
11635ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
11646ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810starší žiaci
11657ŠIMANSKÁ Ivana1984Reflex Žilina2183dospelí
11668ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
11671ŠKVAREKOVÁ Anna2002REFLEX Žilina1406juniori
11681ŠUTEK Adam2005Reflex Žilina1840kadeti
11692ŠUTEK Ján1972Reflex Žilina1841dospelí
11703TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
11714TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774mladší žiaci
11725URBÁNEK Milan1988Reflex Žilina1943dospelí
11736VAVROVÁ Ľubomíra1974Reflex Žilina1942dospelí
11747VEREŠ Maroš1996Reflex Žilina1944dospelí
11758ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024starší žiaci
11769ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184chrobáci
117710ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
117811ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
11791GANČÁR Miroslav1971Slávia UVLF Košice1000062dospelí
11802KONDÁŠOVÁ Darina1982Slávia UVLF Košice1140dospelí
11813KOŠÍK Miloslav1967Slávia UVLF Košice1000063veteráni
11824KOVÁČ Ľuboš1967Slávia UVLF Košice562veteráni
11835KUTNÝ Pavol1987Slávia UVLF Košice1232dospelí
11846ROZHOŇ Miloš1971Slávia UVLF Košice1000064dospelí
11857SOBOTA Vladimír1969Slávia UVLF Košice1549veteráni
11868ŠPAKOVÁ Zdenka1989Slávia UVLF Košice1139dospelí
11879ŠTOLFA Štefan1981Slávia UVLF Košice92dospelí
118810TOMAŠOVIČ Tomáš1984Slávia UVLF Košice1628dospelí
118911ŽILKA Peter1986Slávia UVLF Košice1240dospelí
11901GETLÍK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2138chrobáci
11912HARČÁROVÁ Laura2008Spišský lukostrelecký klub1888mladší žiaci
11923KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068mladší žiaci
11934KAMENICKÁ Karina2007Spišský lukostrelecký klub1889starší žiaci
11945KAMENICKÝ Pavol1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 2
11956KAMENICKÝ Radoslav2004Spišský lukostrelecký klub1621kadeti
11967KANDRA Adam2002Spišský lukostrelecký klub1327juniori
11978MAJOROVÁ Sofia2005Spišský lukostrelecký klub1334kadeti
11989MARTINKO Lukáš1999Spišský lukostrelecký klub1619dospelí
119910MARTINKOVÁ Katarína2000Spišský lukostrelecký klub1620juniori
120011MASLOVIAK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2069chrobáci
120112MICHLÍK Dominik2004Spišský lukostrelecký klub2139kadeti
120213MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni
120314MICHLÍK Tomáš1997Spišský lukostrelecký klub1006dospelí
120415ONDÍK Sebastián2005Spišský lukostrelecký klub2094kadeti
120516PIKLA Leonard2009Spišský lukostrelecký klub2095mladší žiaci
120617PISKO Samuel2003Spišský lukostrelecký klub1890kadeti
120718PROCHAZKA Peter2005Spišský lukostrelecký klub2140kadeti
120819SMIK Lukáš2002Spišský lukostrelecký klub1464juniori
120920SMOTRILA Adam2003Spišský lukostrelecký klub1891kadeti
121021TOPOLIOVÁ Monika2006Spišský lukostrelecký klub1897starší žiaci
121122UHRÍNOVÁ Liliana2007Spišský lukostrelecký klub1896starší žiaci
12121BARTOŠOVÁ Lenka1983Sport Club Speed Arrows2124dospelí
12132BUZGOVÁ Júlia1978Sport Club Speed Arrows1760dospelí
12143HOLENDA Viliam2007Sport Club Speed Arrows1998starší žiaci
12154HOLENDA Vladimír1976Sport Club Speed Arrows2057dospelí
12165HRIŇ Vladimír1984Sport Club Speed Arrows229dospelí
12176KAŠČÁK Peter1982Sport Club Speed Arrows490dospelí
12187KURAČKA Peter1978Sport Club Speed Arrows1967dospelí
12198LYOCSA Imrich1963Sport Club Speed Arrows95veteráni
12209PAVLÍK Marcel1975Sport Club Speed Arrows677dospelí
122110ŠANDL Karol1982Sport Club Speed Arrows1761dospelí
12221BEJTIC Róbert2005ŠK Orlík Sliač1676kadeti
12232BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
12243BUČKO Jakub1994ŠK Orlík Sliač1623dospelí
12254ČABALA Milan2005ŠK Orlík Sliač1834kadeti
12265ČABALOVÁ Ema2003ŠK Orlík Sliač1948kadeti
12276ČIERNIK Bohuš1953ŠK Orlík Sliač1901veteráni 2
12287ĎUROVIČ Ján2001ŠK Orlík Sliač1835juniori
12298FEDOR Adam2003ŠK Orlík Sliač1625kadeti
12309FRAŇO Ivan1972ŠK Orlík Sliač1838dospelí
123110FRAŇOVÁ Jana1972ŠK Orlík Sliač1839dospelí
123211GÁBOR Miroslav2002ŠK Orlík Sliač1461juniori
123312GEORGIEV Ivan2005ŠK Orlík Sliač1725kadeti
123413HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
123514HAMÁRY Tomáš1990ŠK Orlík Sliač1157dospelí
123615CHABAN Erik2002ŠK Orlík Sliač1675juniori
123716JANTOŠ Daniel2007ŠK Orlík Sliač1947starší žiaci
123817JEDLIČKA Boris1996ŠK Orlík Sliač2079dospelí
123918KOVANDA Viktor1994ŠK Orlík Sliač2093dospelí
124019KYSEĽ Jakub2007ŠK Orlík Sliač2202starší žiaci
124120MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462kadeti
124221MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126kadeti
124322OROLÍN Matúš2003ŠK Orlík Sliač1757kadeti
124423PIAROVÁ Frederika2002ŠK Orlík Sliač1622juniori
124524PONICKÝ Rastislav1989ŠK Orlík Sliač1563dospelí
124625POVAŽANEC Peter1994ŠK Orlík Sliač2080dospelí
124726PŠÍDA Ondrej1987ŠK Orlík Sliač1726dospelí
124827REPKA Ján1999ŠK Orlík Sliač1463dospelí
124928RYBÁR Matúš2003ŠK Orlík Sliač1837kadeti
125029SÁDECKÁ Nella Alexandra2011ŠK Orlík Sliač2127chrobáci
125130SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836starší žiaci
125231SZÚDOR Robert1977ŠK Orlík Sliač2203dospelí
125332SZÚDOR Robert2011ŠK Orlík Sliač2200chrobáci
125433ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624starší žiaci
125534ŠTUBNIAK Ondrej1986ŠK Orlík Sliač1626dospelí
125635ŠULEK Pavol2009ŠK Orlík Sliač2201mladší žiaci
125736TEREMOVÁ Ivana2001ŠK Orlík Sliač1833juniori
125837VICIANOVÁ Daniela2006ŠK Orlík Sliač2056starší žiaci
125938VRTIELKA Samuel2004ŠK Orlík Sliač1832kadeti
12601ČUCHRÁČ Tomáš1990Školské stredisko športovej lukostreľby419dospelí
12612KOVAĽ Peter1960Školské stredisko športovej lukostreľby964veteráni 2
12623MICHAL Peter1998Školské stredisko športovej lukostreľby960dospelí
12634MYDLA Adam1991Školské stredisko športovej lukostreľby841dospelí
12645REISINGER Jaroslav1994Školské stredisko športovej lukostreľby543dospelí
12656REISINGER Marek1980Školské stredisko športovej lukostreľby181dospelí
12667SOCHA Luboš ml.1988Školské stredisko športovej lukostreľby232dospelí
12678SOCHA Luboš st.1962Školské stredisko športovej lukostreľby312veteráni
12681ANTLOVÁ Patrícia1987TJ AC Jasov - LO1040dospelí
12692CEHELNÍKOVÁ Kitti2000TJ AC Jasov - LO1034juniori
12703GUMAN Marek1974TJ AC Jasov - LO843dospelí
12714GUMANOVÁ Anna2003TJ AC Jasov - LO1239kadeti
12725HODERMARSKÁ Monika1978TJ AC Jasov - LO682dospelí
12736HOMZA Imrich1973TJ AC Jasov - LO1050dospelí
12747PECUCH Valentín1998TJ AC Jasov - LO1205dospelí
12758PODRACKÍ Marián2000TJ AC Jasov - LO708juniori
12769SITARČÍKOVÁ Anna1980TJ AC Jasov - LO1204dospelí
127710ŽEMBA Jozef1993TJ AC Jasov - LO567dospelí
127811ŽEMBOVÁ Kristína1997TJ AC Jasov - LO602dospelí
12791BOROVSKÝ Peter1975TJ AC Jasov LO1914dospelí
12802BOROVSKÝ Viktor2007TJ AC Jasov LO1915starší žiaci
12813BRAŠŠAN Štefan1976TJ AC Jasov LO1502dospelí
12824DUCHOŇ Juraj1995TJ AC Jasov LO404dospelí
12835DUCHOŇ Miroslav1991TJ AC Jasov LO405dospelí
12846HIRKO Matej2002TJ AC Jasov LO1644juniori
12857HIRKOVÁ Petra2006TJ AC Jasov LO1331starší žiaci
12868HOMZA Imrich ml.2000TJ AC Jasov LO1051juniori
12879JASAŇ Samuel2001TJ AC Jasov LO1332juniori
128810KAPUTA Tibor1989TJ AC Jasov LO2083dospelí
128911KLEIN Kristián1996TJ AC Jasov LO953dospelí
129012NAGY Dominik1996TJ AC Jasov LO709dospelí
129113NAGY Pavol1985TJ AC Jasov LO210dospelí
129214NAGY Peter1985TJ AC Jasov LO211dospelí
129315SONNTAGOVÁ Klaudia1997TJ AC Jasov LO1331dospelí
129416SZEGEDI Adrian1997TJ AC Jasov LO844dospelí
129517ŠMELKO Matej1999TJ AC Jasov LO1560dospelí
129618ZBIHLEJ Peter1981TJ AC Jasov LO1370dospelí
12971DRINKA Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1172dospelí
12982GAŽI Marína1985TJ Slávia Právnik - LO476dospelí
12993HLAVATÝ Rastislav1975TJ Slávia Právnik - LO1326dospelí
13004HRABÁNEK Martin2002TJ Slávia Právnik - LO1173juniori
13015HRABÁNKOVÁ Alenka1999TJ Slávia Právnik - LO1170dospelí
13026KONTŠEKOVÁ Oľga1984TJ Slávia Právnik - LO838dospelí
13037KOVÁČ Peter1963TJ Slávia Právnik - LO258veteráni
13048KOZMAL Michal1986TJ Slávia Právnik - LO1538dospelí
13059KRAJČI Andrea1983TJ Slávia Právnik - LO993dospelí
130610KREJČOVÁ Barbora1982TJ Slávia Právnik - LO1057dospelí
130711KUPCOVÁ Mária1977TJ Slávia Právnik - LO1171dospelí
130812KURIC Peter1973TJ Slávia Právnik - LO1303dospelí
130913MASARYK Tomáš1997TJ Slávia Právnik - LO1175dospelí
131014PERINAY Adam1999TJ Slávia Právnik - LO1430dospelí
131115PIKNOVÁ Gabriela1981TJ Slávia Právnik - LO1117dospelí
131216POLAKOVIČ Richard1972TJ Slávia Právnik - LO828dospelí
131317POLAKOVIČ Richard ml.1990TJ Slávia Právnik - LO920dospelí
131418ROHÁČEK Luboš1976TJ Slávia Právnik - LO1109dospelí
131519ŠTEFÁNEK Ján1953TJ Slávia Právnik - LO262veteráni 2
131620VALACHOVIČ Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1176dospelí
13171BAGAR Oldřich1945TJ Slávia Právnik Bratislava LO28veteráni 2
13182BOJCÚN Miroslav1969TJ Slávia Právnik Bratislava LO308veteráni
13193DEBNÁR Bohuslav1955TJ Slávia Právnik Bratislava LO510veteráni 2
13204DUBČÁK Anton1945TJ Slávia Právnik Bratislava LO1267veteráni 2
13215DZURILLA Pavol1955TJ Slávia Právnik Bratislava LO763veteráni 2
13226GAJDZIK Peter1981TJ Slávia Právnik Bratislava LO1433dospelí
13237GALANDA Dušan2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1432kadeti
13248GAŠPARÍK Marek1978TJ Slávia Právnik Bratislava LO1661dospelí
13259HERCEG Erik2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1060kadeti
132610HERCEG Miroslav1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO697dospelí
132711JEŽÍK Jozef1977TJ Slávia Právnik Bratislava LO1106dospelí
132812KALOUS Ľuboš1967TJ Slávia Právnik Bratislava LO1174veteráni
132913KENDERA Gustáv1963TJ Slávia Právnik Bratislava LO1547veteráni
133014KLUČIAROVÁ Simona1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO1298dospelí
133115KRAJČÍ Július1979TJ Slávia Právnik Bratislava LO994dospelí
133216KRÁTKY Pavel1957TJ Slávia Právnik Bratislava LO1784veteráni 2
133317KUČERA Valter1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO1369dospelí
133418KUNDRIK Pavol1984TJ Slávia Právnik Bratislava LO1431dospelí
133519LAUKO Juraj1965TJ Slávia Právnik Bratislava LO459veteráni
133620LUČANIČ Ľudovít1959TJ Slávia Právnik Bratislava LO1136veteráni 2
133721LUČANIČOVÁ Zuzana1993TJ Slávia Právnik Bratislava LO764dospelí
133822MARČIŠOVÁ Miriam1976TJ Slávia Právnik Bratislava LO2179dospelí
133923MEŠŤÁNEK Eugen1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO1662veteráni 2
134024NÉMET Richard1992TJ Slávia Právnik Bratislava LO2001dospelí
134125NÉMET Vojtech1970TJ Slávia Právnik Bratislava LO1809veteráni
134226PÁKOZDY Tamáš1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO2002dospelí
134327PÁZMÁNY Peter1993TJ Slávia Právnik Bratislava LO2000dospelí
134428PIKNA Peter1982TJ Slávia Právnik Bratislava LO989dospelí
134529POLAKOVIČ Martin1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO507dospelí
134630ŠIMKO Peter1953TJ Slávia Právnik Bratislava LO209veteráni 2
134731ŠTEFÁNKOVÁ Marta1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO263veteráni 2
13481ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 2
13492FRAJT Milan1975TJ Slávia UVLF Košice LO1627dospelí
13503KAPITÁN Ivan1969TJ Slávia UVLF Košice LO1243veteráni
13514KAPITÁN Tibor1944TJ Slávia UVLF Košice LO1244veteráni 2
13525KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni
13536KONDÁŠ Jaroslav1978TJ Slávia UVLF Košice LO1058dospelí
13547KÖROSSY Alexander1964TJ Slávia UVLF Košice LO936veteráni
13558KOVÁČ Ľuboš1967TJ Slávia UVLF Košice LO2195veteráni
13569KOŽÁR Jozef1972TJ Slávia UVLF Košice LO1550dospelí
135710MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni
135811MIHOK František1998TJ Slávia UVLF Košice LO2199dospelí
135912URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028starší žiaci
136013VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni
13611BOGÁROVÁ Adela2006TJ Sokol1922starší žiaci
13622HIRJAK Peter1960TJ Sokol1905veteráni 2
13633CHRASTINA Samuel1999TJ Sokol1923dospelí
13644KOVÁČ Filip2004TJ Sokol1927kadeti
13655KOVÁČ Ján1970TJ Sokol1924veteráni
13666KOVÁČ Rastislav1977TJ Sokol1925dospelí
13677KOVÁČ Rastislav2002TJ Sokol1926juniori
13688ŠÁLEK Vladimír1967TJ Sokol2120veteráni
13699ŠÁLEKOVÁ Ivana1971TJ Sokol2121dospelí
137010ŠÁLEKOVÁ Vladimíra1992TJ Sokol2122dospelí
13711ASTRABOVÁ Lenka1983VINEDI Svätý Jur1101dospelí
13722BÁNOVEC Peter1982VINEDI Svätý Jur917dospelí
13733BARAN Tomáš1991VINEDI Svätý Jur1185dospelí
13744BÚZAYOVÁ Anna1979VINEDI Svätý Jur895dospelí
13755DOSTÁLOVÁ Nikol1991VINEDI Svätý Jur1186dospelí
13766JASENSKÝ Michal1986VINEDI Svätý Jur1187dospelí
13777KRISTEĽ Martin1987VINEDI Svätý Jur1188dospelí
13788LACKOVIČ Martin1989VINEDI Svätý Jur1189dospelí
13799MIHÁLIK Branislav1987VINEDI Svätý Jur807dospelí
138010MIHÁLIK Tibor1957VINEDI Svätý Jur897veteráni 2
138111MICHEL Michal1989VINEDI Svätý Jur1190dospelí
138212PAJER Valter1981VINEDI Svätý Jur808dospelí
138313PRECÁK Juraj1982VINEDI Svätý Jur1191dospelí
138414SLAMOVÁ Diana1986VINEDI Svätý Jur1192dospelí
138515SLOBODA Igor1988VINEDI Svätý Jur902dospelí
138616VAŇO Michal1993VINEDI Svätý Jur751dospelí
138717VIDLIČKA Peter1990VINEDI Svätý Jur1104dospelí
138818ZUZKÁČOVÁ Zdenka1989VINEDI Svätý Jur1193dospelí
138919ŽITNÝ Adam1992VINEDI Svätý Jur903dospelí
13901DEGRO Filip2000X-Focus Prešov1453juniori
13912FLEŠAR Martin1969X-Focus Prešov1447veteráni
13923GAĽA Miroslav1987X-Focus Prešov1448dospelí
13934GALLO Filip1997X-Focus Prešov1452dospelí
13945GUĽAŠA Daniel1997X-Focus Prešov1451dospelí
13956ILENČÍK Peter1982X-Focus Prešov1457dospelí
13967JALAKŠA Matúš1984X-Focus Prešov1000061dospelí
13978LEŠOVÁ Zuzana2000X-Focus Prešov1455juniori
13989MIŽENKO Radko1976X-Focus Prešov1449dospelí
139910ORÍŠKOVÁ Dorotka2000X-Focus Prešov1458juniori
140011POLÁKOVÁ Ema2002X-Focus Prešov1456juniori
140112TOMÁŠ Martin1981X-Focus Prešov1000060dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.
Zobrazení sú súčasní aj bývalí členovia SLZ.
Zobrazená je posledná evidovaná klubová príslušnosť.

Webdesign: František Kundracik